Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Melyk a legjobb körömgomba...

Melyk a legjobb körömgomba elleni szer?

Figyelt kérdés
Ilyenek vannak h Sholl, Nailner, Canespro, Mycosan,...

2014. okt. 31. 09:25
 1/4 anonim válasza:
Nem a nail ner riper stift! Meg ne vedd! Borzaszto! Mamámnak olyan volt, egy honapon keresztul csak romlott a korme!!! Szoval barmit csinalsz ne azt vedd meg!
2014. nov. 7. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mycosant vettem, majd kiderül...
2014. nov. 7. 20:45
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 2 éve küzdök vele, az általad felsoroltakat kipróbáltam és kb. 3 hónapja kezdtem el használni a Kitonail-t! Nagyon jó, már kb. a körmöm feléjig lenőtt a sárgás rész.. Amúgy mostanában eléggé fáj, olyan mintha a "körmöm" fájna, de már nagyon szép, én mindenképpen ezt ajánlom. Ja, kb. 1 hónapra elég nekem belőle egy db és nekem csak az egyik nagylábujjam érintett a dologban.. És mindennap használd, fürdés után, ez nagyon fontos.
2014. nov. 8. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 smekker válasza:
fungicid lakk 900 forintért kapható körmös boltban,mindent kipróbáltam már de ez úgy néz ki kipusztítja végre ezt a szemetet
2014. dec. 7. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!