Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 1000-es C-vitaminból szedek...

1000-es C-vitaminból szedek nap 2x1-et, okozhat csipős vizeletet?

Figyelt kérdés

#csipősvizelet
2014. nov. 8. 18:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Elméletileg nem.
2014. nov. 8. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Én is így szedem (megfázáskor akár 3-at is), csak 1200 mg tartalmút és semmi bajom! Mellesleg a C-vitamin a "hiedelemmel" ellentétben nem okoz hasmenést nagyon sok embernél magasabb dózisban sem, vagy ha valaki mégis hajlamos rá, akkor figyelni kell jobban a folyadékbevitelre, mert ha megfelelő, akkor nem okoz semmiféle problémát.:)
2014. nov. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Nem. A felfázás valószínűbb, de az független a C vitamintól.

Gyógynövényboltban szerezz valamit rá (Urogin oldat pl., de biztos ajánlanak ők is), mielőtt megvadul.

Megelőzésre-kiegészítésre vörösáfonya kapszula.

Igyál sokat, kerüld a cukros dolgokat.

2014. nov. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Csípős vizeletet szerintem nem, de vesekövet igen. Napi 1x100 vagy 2x50 untig elég, én úgy tudom, hogy a többit a szervezet nem tudja hasznosítani, csak terheli a veséket. Persze, a reklámnak jó a szövege.
2014. nov. 13. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!