Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Felfázásra Milyen HOMEOPÁTIÁS...

Felfázásra Milyen HOMEOPÁTIÁS szer a leghatékonyabb?

Figyelt kérdés
Pont 2 hónapja voltam felfázva, akkor az orvos felírta a CIFLOXIN 500 mg-is filmtablettát. Annak elég hamar éreztem a hatását, csak azt nem értem, hogy 2 hónap után már megint benne vagyok. Rétegesen öltözködöm, de úgy látom az sem elegendő, hogy kivédjem a felfázást. Szerintetek van ennél jobb gysz. vagy más megoldás, hogy ne térjen újra vissza?

#megintfelfázás
2014. nov. 10. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Egyik sem. A homeopátiás "szereknek" nincsen valódi gyógyhatása. Kizárólag placebóhatása van, azaz csak annyival érzed magad jobban tőlük, amennyire hiszel bennük, de nem tartalmaznak hatóanyagot.
2014. nov. 10. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Urizol tabletta - medveszőlőből készült gyógynövényes cucc. Nem homeopátiás, hanem hatóanyagos. :)


vagy: Urogin oldat - szintén gyógynövényes, ízvilágában svédcseppre hasonlít.


Áfonya kapszula - ez megelőzésre. Szedd egy pár hónapig.


Vagy ha dm.ben látsz a biorészleg környékén 3 dl-s préselt áfonyalevet, akkor abból 1 dl naponta. Drága, de használ, idd, amikor elkezded érezni, hogy gáz van, addig, amíg jobban nem leszel.


És ha nem segít semmi, AKKOR viszont el kell fogadni az antibiotikumot.

2014. nov. 10. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok.


Higiénia: mosdóba MENET szappanos kézmosás. Onnantól jobb kézzel nem nyúlni semmihez - se a csphoz, mikor elzárod, se a kilincshez, se az övedhez, semmihez. Ezt a kezet használni törlésre. (Kifelé is kézmosás, persze.)


A tanga elfelejtése is hasznos, életvitelszerűen mindenképp normál fazon a célszerű inkább.


Igyál sokat! Ne félj, jobban leszel.

2014. nov. 10. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
a tüneteidtől függ milyen szer lenne jó de ez nem olyan betegség amivel laikus kezdje az öngyógyítást:) ahogy a tünetek változnak kell a szert is váltani, lehet kezdeti rosszabodás isstb. egy homeopátiában képzett szakemberrel viszont ki lehet gyógyulni és szemben az antibióval egyhamar nem jön vissza a betegség:)
2014. nov. 14. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Talán ott kéne kezdeni, hogy a megfázásnak semmi köze réteges öltözködéshez vagy nem öltözködéshez, mivel vírus okozza és azok nem a pulóvereken szokták magukat keresztülenni.

A homeo izék közül meg egyik sem jó, ahogy semmi másra sem jók. Víz helyett ihatod esetleg, úgyis jóformán csak abból állnak.

2014. nov. 19. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!