Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szükséges e vajon a páromat...

Szükséges e vajon a páromat is kezelni?

Figyelt kérdés

Két hete pénteken a nőgyògyászati klinikán megvizsgáltak és felirtak egy kúpot. A kontroll vizsgálaton azt mondta a doktornő, hogy candida fertőzésem van, valószínűleg a fogamzásgátló miatt (és egy pici méhszájsebem) azt mondta egyikkel se foglalkozzak, használjam végig a kúpot és nem lesz semmi baj.

Arról viszont nem momdott semmit, hogy kell e kezelni a páromat? (Tudta, hogy van barátom, mert az alapvető panasz amivel hozzáfordultam szex utáni vérzés volt, kevés.)

Nem szeretném, ha csak oda vissza fertőznénk egymást. Olvastam internetrn olyan tippet, hogy miután feltettem a kúpot és "elolvadt" szexeljünk és az majd neki is jót tesz.

köszönöm előre is a segítséget.



2014. nov. 18. 22:21
 1/3 Manó11 ***** válasza:
nekem folyásom szokott lenni. állítólag minden nőnek van valamennyi. nekem sok volt,írtak kúpot,kenőcsöt meg mindenféle dolgot. a páromnak is kellett akkor gyógyszert szednie
2014. nov. 19. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Nekem is volt folyasom, arra irtak CSN kupot, de az orvos nem emlitette hogy ot is kellene kezelni..
2014. nov. 19. 20:10
 3/3 Manó11 ***** válasza:
szerintem menj el újra a dokihoz és kérdezz rá,a biztonság kedvéért
2014. nov. 19. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!