Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mintha libabőrős lennék, de...

Mintha libabőrős lennék, de nem fázok, elkaptam valamit?

Figyelt kérdés
Ma este vettem észre, hogy a fülem mögött mitha liba bőrős vagy ragyás lennék, aztán később már a nyakam is az lett, fürdés előtt meg a mellkasom is! Biztos, hogy nem a hidegtől...A gond az, hogy én nem látok semmit, csak érzem amikor simítom a kezemmel. Nem szedek semmilyen gyógyszert, nem tudom h vagyok-e valamire allergiás. Tudom, hogy orovoshoz kéne fordulni, de szombat van! Mi iritálhat?! Szervi elváltozás?
2007. okt. 26. 22:14
 1/1 anonim ***** válasza:
89%
Az izzadásnak is ilyen tünetei vannak. Legalábbis öcsémnek volt ilyen pár hónapja a füle tövében, és a nyaka oldalsó részén. A doki azt mondta,hogy izzadás miatt van. Felírt rá mentolos hintőport és calciumot. És pár nap után el is múlt neki.
2007. dec. 20. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!