Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nem akarom hogy legyen herpesz...

Nem akarom hogy legyen herpeszem. Igen mar egy csomozsor volt es ma este megettem ketto mandarint es facsartam ketto narancsot es egy citromot azt meg is ittam. Hogy tudnam meg megelőzni h ne legyen?

Figyelt kérdés
Hogy lehet megelőzni a herpeszt?

2014. dec. 6. 20:20
 1/2 anonim ***** válasza:
Multivitamin szedésével.
2014. dec. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Sok vitaminnal. A legtöbb C-vitamin a csipkebogyó teában van, az a legjobb, ha hidegen áztatod. Én este szoktam két csipetet beletenni egy nagyobb pohárba, ráöntök hideg vizet, és reggel leszűröm, és cukor nélkül megiszom. Nagyon jó íze van. Egyébként úgy hallottam, hogy ha kezd kijönni, fokhagymát kell rákenni. Nem tudom, igaz-e, hogy használ. Akinek már benne van a szervezetében, annál kisebb-nagyobb traumáknál, ha sérül az immunrendszer, újból és újból elő tud jönni.
2014. dec. 13. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!