Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Condylomám van, hiába kezelem,...

Condylomám van, hiába kezelem, újra és újra előjön. Mit lehetne tenni ellene?

Figyelt kérdés

Már teljesen ki vagyok borulva! A páromtól kaphattam el, valószínüleg ő egy előző kapcsolatából hozta, de neki nincsen tünete. nekem kb 3-4 hónapja jött elő, azóta kezelgetem condilyn oldattal, el is múlnak nagy nehezen a szemölcsök, és mikor már azt hinném, hogy minden oké, előjönnek újak. Szexelni én már alig merek, végig ezen agyalok, hogy akkor most tuti lesznek megint és esetleg a páromnak is kijön...

És akkor most márállandóan csak óvszerrel szeretkezhetünk?

Olvastam, hogy az ezüst kolloid hatásos lehet rá. Van valakinek erről tapasztalata?


Nagyon köszönöm!!



2014. dec. 25. 19:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Ott a gond, hogy ez csak tüneti szer! Magát a vírust kellene eltüntetni a szervezetedből, és onnantól kezdve ez ellen a típus ellen védett vagy! Csakhogy mint tudjuk, hpv-re nincs gyógyszer, az immunrendszernek kell legyőznie. Keress fel egy hpv centrumot! Esetleg addig is szedj echinacea grapefruit cseppet, nagyon jó immunerősítő.
2014. dec. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A D-vitamin szedése is javasolt. A D-vitamin gyulladáscsökkentő, és a magyar lakosság 95 %-a D-vitamin hiányban szenved. Érdemes lenne elmenni d-vitamin színt mérésre is! Van, hogy ezekkel a vírusokkal együtt kell élnünk, kiirthatatlan, azonban az immunrendszerünk kontroll alatt tudja tartani.

[link]

2014. dec. 26. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Még csak annyit, hogy nem napi 400 NE szedésére gondolok, hanem minimum főleg gyulladás esetén 4000-6000 NE, vagy akár ennél is többre (Elfogadottan a felső határ 10000 NE)

[link]

2014. dec. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Szia! Én 2 évvel ezelőtt pont ilyen helyzetben voltam... én is állandó jelleggel a condylin oldatot használtam ami kiölte a szemölcsöket viszont a nőgyógyászom leégette ami nagy volt és az oldattal nem múlt el. Mikor megtudtam hogy hpv-s vagyok azon nyomban beadattam a hív elleni oltást ami szerintem jo hatással volt a szervezetemre. Mindemellett sok sok vitamint es gyümölcsöt ettem hogy megerősítsem az immunrendszerem. Ezután már a rák szűrés eredménye is p3 hpv helyett p2 lett!!!! Remélem te is jársz orvoshoz. Kívánom szívből hogy gyógyulj ki ebből mihamarabb. Leírnád azért neked mit mondd az orvosod? Rák szűrés eredmenye milyen?
2014. dec. 30. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Bocsi HPV elleni védőoltás!
2014. dec. 30. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az oltást 14 évesen megkaptam... Járok dokihoz 3 havonta, mikor legutóbb voltam akkor ezt az ecsettelöt írta, mást nem csinált. Azt mondta nézzük meg beválik -e...
2014. dec. 30. 10:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!