Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 2 hete beteg vagyok. Mitől...

2 hete beteg vagyok. Mitől ilyen gyenge az immunrendszerem?

Figyelt kérdés

Múltévben legalább 4x voltam beteg, most már 2 hete szintén az vagyok. Torokfájással kezdődött, láz, orrdugulás, köhögés - tipikus vírusos lefolyás. Ez elmúlt kb. 3 nap alatt, a köhögés maradt meg. Tegnap meg újrakezdődött, láz, orrfolyás.


Rettentő mérges vagyok. Nem tudom mi lehet az oka, mert amúgy sem eszek rosszul, de az utóbbi 2 hétben minden nap extra vitaminokat vittem be. Ettől többet nem is lehet. Miért nem használ semmi?

Nem voltam még orvosnál, mert ilyenekkel nem szoktam menni, de ha hétfőig sem javul, elmegyek.



2015. jan. 2. 09:15
 1/1 anonim ***** válasza:
Gyanítom, hogy felülfertőződtél, vagyis már baktérium okozza a tüneteidet, nem vírus, amire meg antibiotikum kellene. És akkor rendbe jönnél. Szóval mindenképpen orvos!
2015. jan. 2. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!