Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi lehet ez? Tüdőgyulladásom...

Mi lehet ez? Tüdőgyulladásom van és egyre rosszabbul vagyok. Sokkal jobban fáj a mellkasom és az antibiotikumtól amit szedek elkezd nagyon szúrni.

Figyelt kérdés
Egyik este már majdnem elaludtam de még nem teljesen.Éreztem ahogy mindenem elernyed és elkezdtem rángatózni.És mivel már majdnem aludtam ez az álmomba úgy jelent meg hogy az egész ágyam rángatózik.Annyira féltem és megijedtem hogy felkeltem és elmúlt a rángatózás.Egy jó időbe telt mire felfogtam hogy mi is volt és hogy csak én rángatóztam.Mitől lehetett ez? Köze lehet a tüdőgyulladásomhoz? Félek elmondani az orvosomnak nehogy hülyének nézzen :( 15/L

2015. jan. 10. 14:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Pedig hülye vagy, mint atom, rosszabodó tüdőgyuladással irány az orvos, aztán meg a kórház. Ez nem egy sima nátha... Valszeg amúgy lázáslom volt, szintén nem jó jel.
2015. jan. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Magas volt a lázad? Attól is lehet ilyen. Amúgy ha egyre rosszabbul vagy, akkor orvost kell hívni, és ne félj elmondani az érzéseidet, mert az orvos csak akkor tud meggyógyítani, ha tudja mik a panaszaid, nem fog hülyének nézni.
2015. jan. 10. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem éreztem hogy lett volna lázam, szerintem nem volt.Ezért is nem értem mitől lehetett..
2015. jan. 10. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!