Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Lábgombám van, nagyon csúnyán...

Lábgombám van, nagyon csúnyán ki van hasadozva és őrülten faj, mit ajánlanátok hogy tegyek rá?

Figyelt kérdés

Voltam orvosnál is ,o irt rá 3 fajta krémet és semmit nem használt (vissza megyek hozza ! )

Próbáltam mar a kanestent ,ecetes láb áztatást de semmi !

Augusztus óta szenvedek vele,kerek mindenkit aki tud valamilyen jó gyógymódot amitől megszabadulnék a gombától az írjon, barmit rá teszek csak használjon !A talpamon a lábujjaimhoz közel helyezkedik el a gomba.



2015. jan. 15. 08:27
 1/4 szamo77db ***** válasza:
Nem tudom, milyen orvosnál voltál, de legközelebb a bőrgyógyászatra menj!
2015. jan. 15. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
a cukorbetegeket eszik ennyire a gombák. cukrod oké? tessék utánajárni.
2015. jan. 18. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Próbálj ki 100%-os illóolajat: narancs, fahéj, szegfűszeg, hátha valamelyik beválik rá. Ezeket teszteld előtte, hátha érzékeny vagy rá, vagy csípi a sebet. Ezen kívül a betadin is gombaölő. Aztán a fokhagyma is. Elméletileg ha sokat eszel, akkor a bőrödön keresztül is érezni a szagát, szóval lehetséges, hogy megöli a gombát.
2015. jan. 22. 02:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
2 es 3 -nak köszönöm a válaszát ,igen hasznos választ kaptam ! Ment a zöld pacsi !A cukrom valóban néha a határon túl emelkedik !
2015. jan. 22. 22:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!