Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Melyik homoktövis készítményt...

Melyik homoktövis készítményt érdemes megvásárolni?

Figyelt kérdés
Tudna nekem mondani valaki olyan megbízható forrásból/gyártótól/fogalmazótól származó homoktövis készítményt, amit érdemes használni? Kapszulát, olajat stb.

2015. jan. 21. 19:07
 1/6 anonim válasza:
Ha biotanúsítvánnyal rendelkező terméket választasz, valószínű, hogy nem fogsz mellé. Milyen célra kell? Általános immunerősítésre?
2015. jan. 23. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen általános immunerősítésre kellene.
2015. jan. 24. 13:05
 3/6 anonim válasza:
Az előző vagyok. Nem gondolom, hogy fontos a márka. A biotanúsítvány számít. Bemész egy bioboltba, s leveszed a polcról. De immunerősítésre tudok hatékonyabb készítményt is.
2015. jan. 27. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Melyik lenne az a jobb?
2015. jan. 27. 23:30
 5/6 anonim válasza:
Privátban írtam.
2015. jan. 28. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sanddorn válasza:
Igen a homoktövis gyümölcsének savanykás, fanyar íze van, ezt leszedés után kb. 4 órával fel kell dolgozni vagy fagyasztani, mert különben erjedésnek indul. Olvastam volt aki azt válaszolta, hogy a "Bio"-val biztos nem lő mellé. Nos az igazság az, hogy attól függően, hogy milyen nemesítettségi fokú a homoktövis természetes vitamin alapanyag, - kezdve a vadontermővel és befejezve a legkorszerűbb Szibériai fajtákkal, akár 100-szoros eltérés is lehet a vitaminok között. Mindkettő lehet "Bio" vadontermő alacsony vagy gyengén nemesített alacsony vitaminokkal és nemesített magas értékű természetes vitamin koncentrátum, DE ÖNMAGÁBAN A "BIO" nem garantálja a termék magas vitamin értékét!!! Igen is van jelentősége a márkának, hogy milyen..., mert, ha van olyan cég, aki pl.25 éve bizonyít folyamatosan, annak valószínűleg jó a terméke. :)
2015. szept. 28. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!