Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ez visszaerősíti az immunrends...

Ez visszaerősíti az immunrendszerem?

Figyelt kérdés

Elkaptam egy csúnya betegséget,mostanában járvány ez. Pedig November óta szedek Dr. Theiss Echinachea immunrendszer erősítő cseppet amire azt mondják,hogy az a legjobb csepp,ráadásul sok narancsot és savanyú káposztát is ettem,mégis elkaptam. Állítólag amikor az ember elkap egy ilyen nyavalyát akkor legyengül az immunrendszere. Az orvos mondta,hogy szedjem a cseppet tovább,de mondta,hogy szedjek napi 1000mg C-vitamínt. Mondtam,hogy sok narancsot ezsek,mert imádom,azt mondta,hogy abba nincs annyi mint a C-vitamínban. Namost a C-vitamínt ha szedem ,visszaerősíti az immunrendszerem? A cseppet is és a C-vitamínt is együt. A C-vitamín is immunrendszer erősítő?


Azt is mondta,hogy ha a betegség elmúlt akkor is szedjem a C-vitamínt csak akkor 500 mg-ot. Viszont én akkor is 1000mg ot szedek,mert közeledik az influenza és nem akarom elkapni.


Tehát mi a véleményetek a kérdésemről,hogy Visszaerősíti c-vitamín az immunrendszerem és megvéd a többi betegség ellen?



2015. jan. 23. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Sztem onmagaban keves a c vitamin.van egy immunerosito.Innuaktiv a neve.en azt szedtem 3honapig plusz supradyn vitamin plusz c es d vitamin nagy dózisban.igy most ott tartok h hala istennek semmi bajom.pedig 2hetente tüszős mand.gyull. Volt eddig minden evben.de hala istennek ezen telen egyszer nem.volt :) :)
2015. jan. 23. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
C vitamint javaslom,de emellett imunnerosito tablettat is.
2015. jan. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
A C vitamin napi 1000 mg a legjobb. Emellett valóban jó az echhinacea, de tudnék neked javasolni immunrendszer erősítőt jobbat, pl grapefruit cseppet, Immun supreme kapszulát, betegség esetére az Oljafa kapszulát. Ha gondolod privátban részletesebben leírom.
2015. jan. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
C-vitamin mindig kell szerintem plusszban. Sosem árt megelőzésképpen szedni. Egyetlen probléma adódhat esetleg, hogy ha túl sokat szedsz, akkor hasmenést okozhat. Esetleg ezt figyeld meg magadon, mert nekem a napi 1000mg már sok volt. Vegyél be akkor 500mg-os retardot, ami egész nap fokozatosan ürül a kapszulából a szervezetedbe és nem egyszerre. Ráadásul amivel a a szervezet hirtelene nem tud mit kezdeni (felesleg), azt kipisiled, tehát még potyára is vetted be.
2015. jan. 28. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!