Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit tudtok felfázás ellen?...

Mit tudtok felfázás ellen? Ami teljesen elmulasztja és soha nem jön vissza? (most enyhén csíp a vizeletem de sztem még nem olyan komoly)

Figyelt kérdés
Kb egy éve jelentkezett és azóta ha orvoshoz megyek állandóan antibiotikumot ír fel, még urológián is voltam és ott is azt írtak fel, pedig én nagyon sok antibiotikumot szedek és sztem ha már több ilyet szedek, akkor a szervezet hozzászokik és nem hat majd máskor az antibiotikum.Mindig szedek C-vitamint(egyik se használ), sok gyümölcsöt eszek(mégis mindig beteg vagyok).
2010. febr. 9. 12:11
 1/6 anonim ***** válasza:

Hasonló gondom van, bár nekem az urológia még csak most következik.

Ami eddig kicsit megoldást jelentett az irreálisan meleg öltözködés. Két zokni, vagy két vastagharisnya a nadrág alá, hosszú felső stb. tudom nem megoldás, de nekem eddig ez ami kicsit segített

2010. febr. 10. 04:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Én évekig küszködtem vele. Voltam egy fizetős helyen, ahol jó pénzért adtak néhány tanácsot. Hogy attól múlt-e el, vagy mástól, nem tudom, de elmúlt, ami azelőtt éveken át visszajött. Először is nekem azt mondták, hogy nem igazán a hidegtől van, hanem a hideg legyengíti az immunrendszert és akkor támadnak a baktériumok, amik már valszeg rég rezisztensek voltak a rengeteg általam beszedett antibiotikumra. Nekem minden kis felfázás ráment ekkoriban már a vesémre. Kaptam egy homeopátiás cseppet, homeopátiás fogkrémet használhattam csak. Ezen kívül javasolták, hogy a felfázás első jelére menjek el infraszaunába. Az infraszaunában fél órát voltam egyszerre, akár naponta ismételheted amíg van panaszod. Nagyon bevált nekem. Persze nem tudom biztosan, de azóta nemhogy a vesémre nem ment fel semmi, de még felfázva se nagyon voltam. Ennek már legalább 3-4 éve, azelőtt kb. 3 éven át visszatért a vesemedencegyulladás.

Ha írsz privit, megadom a tgyógyász központ nevét. Nekem ebben beváltak a tanácsaik, bár amúgy pénzrabló egy banda...

2010. febr. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ja, és ott a tgyógyász központban fel volt háborodva a doktornő, hogy össze-vissza antibiotikumoztak, mikor célzottan tenyészteni kellett volna a vizeletet előtte.
2010. febr. 11. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Addig is lúgosítsd a vizeleted, egy kiskanál szódabikarbónát keverj a teádba. Igyál legalább 3 l folyadékot naponta!

Medveszőlőlevél tea is jó, hidegen kell elkészíteni, de erre már nem emlékszem biztosan.Ebből 1-2 csésze naponta.

2010. febr. 11. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
2010. febr. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. febr. 12. 10:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!