Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy lehet megszabadúlni a...

Dev08 kérdése:

Hogy lehet megszabadúlni a rühatkától?

Figyelt kérdés
Lefeküdtem pár alkalommal egy lánnyal ő tőle kaptam el.Voltam házi orvosnál mondta hogy rühatka így írt fel kenőcsöt meg novascabint először elmúlt kb három hétig aztán most vissza jött.Utána olvastam már hogy lehet ki írtani de kíváncsi vagyok esetleg ha valaki volt már ebben a helyzetben akkor hogy sikerült ki írtani.
2015. febr. 8. 12:01
 1/5 anonim ***** válasza:
A megoldás a bőrgyógyászat! Hétfőn kezdjed azzal, mert veszélyes: a rühatka vérrel táplálkozik, és fertőzést okoz.
2015. febr. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha ugyanazzal a lánnyal fekszel le, akkor hiába szedsz gyógyszert, mert újra visszafertőződöl. A lánynak is kell szedni ugyanazokat a gyógyszereket veled együtt. és akkor mind a ketten meggyógyultok.
2015. febr. 8. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kérdeztem a házi orvost a bőrgyógyászattal kapcsolatban azt mondta fölösleges elmenni mert hasonló gyógyszert írnának ott is fel. Már nem vagyok a lánnyal csak pár alkalommal voltam vele.
2015. febr. 8. 12:32
 4/5 anonim ***** válasza:
Akkor tartsd be a gyógyszer előírást, hogyan kell szedni és kezelni. De ha így sem használ, akkor menj vissza a háziorvoshoz.
2015. febr. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Most megint el fog múlni de ha vissza jönne bőrgyógyászatra megyek!
2015. febr. 8. 12:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!