Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Kérdés fülkürt huruttal...

TheHope kérdése:

Kérdés fülkürt huruttal kapcsolatban: Veletek hogy volt (csak azok legyenek szívesek írni, akik már voltak ebben)?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Az a helyzet,hogy úgy másfél hete elég kellemetlen tünetek kezdődtek, de az államvizsgámmal foglalkoztam inkább. Aztán amikor túl lettem rajta,bár enyhültek a tünetek,mégis elmentem fül-orr-gégészhez. Kiírt Nekem egy Mometason Sandoz elnevezésű orrsprét és azt mondta a tüneteknek 3-4 nap alatt el kellene múlniuk ha rendesen alkalmazom. Azonban ma van negyedik napja,hogy alkalmazom és(nagyon ritkán) enyhe fájás/szorító érzés még előjön, de ami a legzavaróbb,hogy nyelésnél (még mindig) kattog a fülem és ha befogom a orrom és megpróbálom kifújni a levegőt ugyanúgy megvan a kattogás/nagyothallás. Azon gondolkozom holnap visszamegyek, de előtte szeretném megkérdezni: Akivel ilyen eset már megtörtént, hogyan alkalmazta az orrsprét é mennyi idő alatt lábalt ki belőle? Csak mert nem tudom én alkalmaztam-e rosszul vagy csak kicsit makacsabb ez a hurut a kelleténél...ugyanakkor olvastam jó pár homeopátiás szerről ezt illetően, ha valaki ezeket is alkalmazta kérem jelezze, nagyon sokat segítene vele. Köszönöm!

Mellesleg az orvos így javasolta: kifújom az orrom, orrsprével fújok mindkét orromba 1x, várok egy kicsit majd orrsprével fújok még egyszer miközben nagy levegőt veszek, befogom az orrom és megpróbálom fújni a levegőt. Aki volt dokinál ezzel írja le a lépéseket is amiket alkalmazott!



2015. febr. 8. 13:03
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!