Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mi bajom van? Még mindig nem...

Mi bajom van? Még mindig nem múlt el a fájdalom. (Többi lent)

Figyelt kérdés

Szóval úgy kezdődött az egész, hogy Júniusban elkezdtett fájni a lábam és ultrahangon megállapítottak, hogy ödémám van,ami a koromhoz képest korai (akkor még 13 voltam).Az ödéma az egy kis vizenyő, ami vhol a testen alakul ki, az én esetemben a lábamon, ágyéktájékon. Valószínűleg, azért alakult ki, mert sokat edzettem és (fitness, futas, kosár), túlzasba vittem. Ez nagyon jól jött a nyaramnak. Egy egész hónapig feküdtem, NYÁRON! Na szóval aztán egész nyáron alig mozogtam. Mivel Szeptemberig sem múlt el a fájdalom, így visszamentunk a klinikára, de nem tudták pontosan mi bajom. Aztán Október körül megint lesérültem, hirtelen mozdulat miatt kicsi izomhuzodasom lett azt hiszem... Akkor meg őszi szünetben feküdtem. Decemberben megállapitották MRI-n, hogy 2 centis lágyéksérvem van. Ami a koromban elég ritka.(14) De ez még mindig nem bizonyította a a fájdalmam. Annyi a sportom, hogy járok gyogytornára heti 2x. Egy hete elkezdtett szúrni az alhasam jobb oldalan. Kb egy hétig neha neha szúrt. Mondta a gyogytornász nő, hogy kezdhetek kicsit többet sportolni és tegnap előtt apukammal elmentünk kocogni. 100 m után annyira szúrt es fájt a hasam, hogy nem bírtam futni. Elmentünk a klinikára és az ultrahang nem mutatott ki semmit. Csak a sérvem, ami eddig is volt. Mar nagyon szenvedek... három negyed éve nem sportolok és nagyon hiányzik a mozgás. Tudtok segiteni, hogy vajon mi bajom lehet... orvosok se tudják mar

LÉGYSZÍVES SEGITSETEK!

Köszönöm! 14/L



2015. febr. 8. 13:16
 1/4 anonim ***** válasza:
A lágyéksérvet össze kel varrni. Abban a korban vagy, amikor a belső női nemiszervek felveszik érett méretüket és ciklusos működésük miatt a hasi vérellátás is folyamatosan változik.
2015. febr. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Boda Gergő ***** válasza:
A sérved fáj, mikor műtik? Addig nem is szabadna sportolnod!
2015. febr. 8. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem a sérvem fáj. És még pici szóval úgymond még nem fejlődött ki teljesen. Nem dudorodik ki meg semmi és nem ott faj a hasam, ahol a sérvem van. Szóval nem függ össze a kettő.
2015. febr. 8. 13:32
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem lehet, hogy azért fáj, mert már régen sportoltál? Nekem akkor volt ilyen.
2015. febr. 8. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!