Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan duguljon ki az orrom...

Hogyan duguljon ki az orrom ha nincsen orrspray?

Figyelt kérdés
Nincs itthon orspary es nagyon be van dugulva az orrom hogyan tudnam megcsinalni hogy kiduguljon?

2015. febr. 22. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
33%
sétálsz egyet a friss levegőn az ügyeletes patikáig és veszel spray-t
2015. febr. 22. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
100%
Fu, nem szoktam kérdésekre válaszolni de erre muszáj írnom egy tuti biztos módszert! Víz + Só! Ha van üres orrsprays üveged aminek le lehet tekerni a cseppentős részét abba beletehetsz vizet és sót, azt összerázod és azzal cseppentesz! Kiváló módszer, nekem anno annyira bevált, hogy én hülye több sót raktam bele a kelleténél és konkrétan 2 másodperc alatt kitisztult az orrom annyira, hogy szó szerint fájt...:D
2015. febr. 22. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
van valami indiai kenőcs gombnyi tubusban az is jó rá
2015. febr. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Koszonom ez a sos viz ez jo mondjuk a torkoma erzem a sot :Dd
2015. febr. 22. 21:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is mindig sós vízzel dugitom ki az orrom, ha a torkodon érzed a sót, akkor azt ki tudod öblögetni sima langyos vízzel. Nem kell túl sok só, ecs csipet is elég fél deci vízbe.
2015. febr. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Anita976 válasza:
Fiziológiás sóoldat ~ 1 mokkáskanál só/2dl
2015. febr. 24. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!