Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elkaptam valami új vírust, és...

Elkaptam valami új vírust, és már hétszer hánytam is miatta. Mit igyak, hogy ne történjen meg ismét?

Figyelt kérdés

Nos hát engem is elért az új vírus, és ha csak pár korty vizet is iszok, már azt is kihányom órák múlva. A teát se nagyon merem inni, mert félek, hogy azt is kihányom.

Hasmenésem is van, és most B6-ot vettem be, hogy ne hányjak.

Tudnátok segíteni, -- esetleg azok, akik már túl vannak ezen -- hogy mit kellene tegyek? Mert elég rossz érzés a köhögéses hányás.. :(


2015. febr. 28. 07:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Menj be az ügyeletre, mert a kiszáradás nem gyerekjáték.
2015. febr. 28. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
De akkor a kórházba raknak nem?
2015. febr. 28. 08:01
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ezt majd nyilván mérlegeli az ügyeletes orvos.
2015. febr. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon ragaszkodsz hozzá és nem esel össze előttük, haza is engedhetnek. De a házi orvosod neked is csak pénzt.szedi fel, de.nem.csinálja a dolgát? Mert ezt neki is meg kéne tudni oldani.
2015. febr. 28. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Dehogy visznek kórházba :) kapsz egy hányáscsillapító injekciót, hasmenésre talán gyógyszert és mehetsz a dolgodra :) Semmiség az egész.
2015. febr. 28. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Koszi a hasznos valaszokat:)

Egyebkrnt

2015. febr. 28. 10:41
 7/11 fairi1 válasza:

[link]


Innen nem emlékeztet semmire?

2-6 órával a tünetek előtt nem ettél semmi ilyet:

tej, krémek, fagylalat, kolbász, disznósajt, hurka, pástétomok

Ezek közül bármi gyanúsabbat, már picit lejárt vagy állott.

Ha SA toxin okozza akkor 2-3 napig elszenvedsz ezzel rosszabb esetben és ha nem tuszkolsz magadba folyadékot akkor kiszáradás és kórház.

2015. febr. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Egyébként troll a háziorvosom jól végzi a munkáját, csak hétvégén nem rendel.:D


Utolsónak: Hát csak csokit, meg levest ettem, kolbászt, meg ilyeneket nem, és a tesómnak is ilyen beteg volt pár napja, és teljesen mást eszünk.

2015. febr. 28. 20:44
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Egyébként "kér"* az enyém úgy vizsgálja a beteget, ha köhög, nem engedi be a rendelőbe, hanem megkéri, hogy a folyosón diagnosztizálja magát és a sztetoszkópot beteg közelébe sem rakja. - Azért kérdeztem.


*kér = kérdező rövidítve, ahogy ő szereti mások nevét is lerövidíteni :)

2015. márc. 1. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Remélem sikerült gyógyulni!

Jobban vagy már?

2015. márc. 1. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!