Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van valami gyors es hatasos...

Van valami gyors es hatasos hazi modszer fulgyulladasra?

Figyelt kérdés
Dublinban elek es talan az eros szel miatt, de mindig visszater es 55 euro-ert ir az orvos receptet az Otosporin fulcsepprol, ami jo nagyon, de minden alkalommal egy vagyon ezt megiratni es kivaltani. Koszonom az otleteket elore is.
2010. febr. 14. 12:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom jót tesz a fülfájásra hogy ha egy vászonba, vagy zokniba nagy kupac sót beleteszel, megkötöd hogy ne szóródjon ki, megmelegíted és a füledre teszed. Mi mindig ezt alkalmaztuk otthon.
2010. febr. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A kövirózs is jó vagy a fülgyertya, de a legegyszerűbb a só.
2010. febr. 14. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A meleg só valóban szokott segíteni és még javaslom ha kimész az utcára dugd be a füledet vattával.Én is beszoktam mert "huzatot kapok".Így megúszom a fülgyulladást is.
2010. febr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Koszonom szepen a valaszokat, ki is probalom azonnal ezt a "sos megoldast". Legyen szep hetetek. CC
2010. febr. 15. 10:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!