Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Milyen házi praktikával...

Milyen házi praktikával tudnám eltávolitani a zsircsomot az arcomrol?

Figyelt kérdés
2010. febr. 14. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát én barátom hátán kezdtem el tűvel kiszurkálni, nőtt neki egy bazi nagy zsírcsomója, de nem sikerült, és elmentünk sebészetre, ott meg jól le basztak, hogy mért szúrkáltam tűvel, mért nem jöttünk előbb el, aztán fogták neki, és így belevágtak egy csíkot szikével, szal így kettévágták, hát elég undi volt ami benne volt, sok genny, meg minden, azt kinyomták, bekötötték, s még egyszer vissza kellett menni, aztán kész. :)
2010. febr. 14. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem gyerekkoromban sok kis apró zsírcsomó volt a szemem körül, és elmentem kozmetikushoz, ő kiszedte.Utánna én is meg tudtam csinálni, kigőzőltem teával(törölköző alatt)és fertőtlenítettem a tűt(láng felett)és beleszúrtam, utánna kinyomtam.Fájt, meg vérzett egy kicsit, utánna besebesedett és egy hét után nyoma sem volt,Mára már egy sincs.
2010. febr. 14. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
oké köszi a válaszokat.
2010. febr. 14. 20:33
 4/4 anonim válasza:
100%

szia

nekem is az arcomon volt,anyum akaratoskodott menyjuk el sebészetre mert van ismerose ott adtak egy érzéstelenítő szurit:D és kivették 1 perc volt az egész aztan 2 hét már nyoma sincs a hegnek : ) 17/f

2010. febr. 16. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!