Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Duzzadt nyirokcsomó már...

Duzzadt nyirokcsomó már régóta normális?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


20 éves fiú vagyok, már hónapok óta van egy jól kitapintható nyirokcsomó a nyakam hátulján jobbra. Egyszer a háziorvosomnak mutattam, annyit mondott, h régi gyulladás után lehet maradványtünet. De azóta is sokat kattogok rajta, zavar, neten sok félelmetes dolgot olvastam már róla. Igazából nem látatlanban kérek diagnózist, csak hátha nektek is volt már ilyen, esetleg ti voltatok-e orvosnál és úgy általánosságban lehet-e baj, h hónapok óta ott van már. Köszi! :)



2015. márc. 10. 21:49
 1/1 anonim ***** válasza:
Az ötéves gyerekemnek is van, pont ott, én is mutattam, doki annyit mondott, igen látom... Szóval nem lehet annyira komoly, pedig ez azért azt jelenti, hogy küzd valami ellen a szervezet. Talán egy labor megnyugtatna, mert ott úgyis kijön, ha valami gyulladás van a szervezetedben.
2015. márc. 10. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!