Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Elment a szaglásom. Vissz jön...

Elment a szaglásom. Vissz jön valamikor? És ha igen mikor?

Figyelt kérdés
Az a helyzet hogy meg vagyok fázva és Nasivint is használok(3-szor, 4-szer egy nap). Elment a szaglásom, és attól félek hogy nem jön vissza. Ízeket érzek. Segítsetek lécci!! Gúnyos megjegyzések nem kellenek!
2010. febr. 15. 18:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Nyugi! Várj pár hetet, és ha nem javul akkor kezdj parázni!

Én az év több szakaszában is teljesen elvesztem a szaglásom 1-2 hétre vagy hónapra. Allergiás vagyok, és a gyógyszerek mellékhatásaként, még ha odaég a hús mellettem azt sem venném észre, ha nem füstölne. Szóval türelem, ha abbahagyod a Nasivint, és vársz akkor szerintem helyrejön!!!

2010. febr. 15. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Vissza fog jönni.

Amikor én ilyen megfázásos voltam nem éreztem semmilyen szagot, akkor szagoltam egy kis házi bivalyerős reszelt tormát (és ettem is).

egy élmény volt szagot érezni.

2010. febr. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. Leállok a Nasivinnel. Az abaj hogy 0,05 %-ost használok. Mi lenne akkor ha gyöngébbet használnék? akkor sem szűnne meg? Ezeket most azért kérdezem mert ha nincs kéznél akkor van amikor mindkét orrlyukam bedugul és majd megfulladok. A tormát pedig nagyon jó ötletnek tartom. Ha van még egy-két házi praktika az is nagyon érdekelne, mert nem szeretnék mindig gyógyszerekhez nyúlni. Köszönöm(:
2010. febr. 15. 18:23
 4/7 anonim ***** válasza:
én megfázásra (főleg, ha a taknyosabbik fajta) szoktam infralámpázni, még segíthet a hársfaméz (nem bolti), hársfatea, és a reszelt tormának fertőtlenítő hatása is van, nem csak finom.
2010. febr. 15. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

ja és a hársfateát lefekvés előtt is szoktam inni.

Jó forrón hogy csak szürcsölni lehet, és sok mézzel.

És ilyenkor biztos, h kapucnis pulcsiban vagy vékony sapiban alszok.

2010. febr. 15. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem a cseresznyepaprika szokott jó lenni. Az rendesen kipucol, felszabadulnak tőle a légutak.

Ez elsőre lehet, hogy furán hangzik, de el kell menni túrázni egyet, akár hidegben, esőben is. A friss levegő és a mozgás csodákra képes. Nagyon jó még az úszás is, de nem a lubickolós fajta, hanem a még kényelmes, de már gyors úszás. Én ezekkel általában 2, max 3 nap alatt teljesen helyrejövök.

2010. febr. 16. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen az erőspaprika is jó (az is fertőtlenítő hatású), csak én nem szeretem többször érezni az erejét.
2010. febr. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!