Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Új barátnőm arra hívta fel a...

Új barátnőm arra hívta fel a figyelmem, hogy mi csak óvszerrel szeretkezhetünk mert Condyloma vírusa volt anno. Mit érdemes erről a vírusról tudni?

Figyelt kérdés
..és habár kezelték, még mindig esély van kiújulásra. Nem értek a dologhoz, ezért kérdezem, esetleg van valami mód amivel óvszer nélkül is együtt lehetünk?

2015. ápr. 6. 04:15
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Azt érdemes tudni, hogy az adott óvszer sem zár teljesen. A vírusoknak csak egy szitát képez, melyen vagy keresztül jutnak, vagy nem.
2015. ápr. 6. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
39%
Amit az első írt azt nem érdemes tudni, mert akkora baromság, hogy fáj. Az óvszeren a víz sem jut át, a vírusok pedig nagyobbak, mint egy vízmolekula, szóval ennyit erről. Amíg nem szakad ki nincs miért aggódni.
2015. ápr. 6. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én azt kérdezném meg, illetve felvetném mielőtt meggugliznám ezt a vírust, hogy ha a farkamra gumit húzok, akkor más testfelületemről, nyálkahártyámról nem kerülhet át ez a kis apróság egy másik emberre? Csakis nemi váladékokkal?
2015. ápr. 6. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%
Nekem volt condylomám, de amúgy az maga a szemölcs, a vírust hpv-nek nevezik. Nekem azt mondta az orvos, hogy a gumi nem igazán ér ilyenkor semmit, mert bőrsérüléseken át tud terjedni. Tulajdonképpen elmúlhat, nekem is elmúlt. De bővebb infókért keress a hpv-re. Na meg immunerősítés ajánlott ilyenkor.
2015. ápr. 6. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok. Amit lehagytam, ha divat, ha nem, a borotválás felejtsd el, te is meg a barátnőd is.
2015. ápr. 6. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!