Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Belső aranyerem van segítségre...

Belső aranyerem van segítségre szorulok mit tegyek?

Figyelt kérdés
sziasztok 12 éves vagyok belső aranyerem van! orvoshoz nem mentem mert nem merek de minden tünet megvolt :( illetve megvan hozzá, akinek volt ilyen illetve van, kezelték stb az kérem segítsen! mint mondtam belső aranyerem van, nem jött ki egyenlőre, ha nagyobb leszek 100% hogy kijön? menjek el orvoshoz? mit fognak velem csinálni? nagyon fájt amikor normálisan wc-ztem most hashajtóval szoktam wc-zni hogy ne fájjon, akinek volt/van aranyere az kérem segítsen! normális válaszokat előre is köszönöm! minden választ elfogadok! 12 éves fiú vagyok.

2015. ápr. 6. 17:53
 1/4 anonim ***** válasza:

Helyedben azért megpróbálnám azt az orvost, ha nagyon rosszul érzed magad. Patikában lehet amúgy különböző kenőcsöket, kúpokat kapni, de nem biztos, hogy segítség nélkül kellene ezzel boldogulnod.


Hosszú távon fogyás, egészséges táplálkozás, sportolás rengeteget segíthet a dolgon, de ha elhanyagolod, akkor tényleg csak rosszabbodni fog idővel.

2015. ápr. 6. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Egyszer kórházban beszélgettem egy manussal, azt mondta neki valahogy pont úgy helyezkedik el, hogy nem tudnak vele mit kezdeni.

Menj el, nézesd meg mihamarabb. A hashajtóhoz pedig nem szabad hozzászoktatni a szervezeted.

2015. ápr. 6. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Honnan szeded, hogy belső aranyered van? Sokkal valószinűbbnek tartom, hogy a túl kemény széklet miatt keletkezett valami kisebb repedés, sérülés belül, és esetleg attól véreztél.

A hashajtó a lehető legrosszabb megoldás, mert könnyen hozzá lehet szokni. Inkább sok folyadék, és rostos kaja.

Mindenképpen menj orvoshoz. Nem mondom, hogy nagyon kellemes a vizsgálat, de inkább csak kellemetlen mint fájdalmas.

2015. ápr. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
onnan veszem hogy minden tünet megvan rá, vérzés, fájdalom, viszketés, stb félek elmenni orvoshoz félek az orvosoktól
2015. ápr. 6. 21:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!