Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A férgességet gyógyító gyógysz...

A férgességet gyógyító gyógyszer (vermox) hogyan hat?

Figyelt kérdés
Mármint... azok az izék ugye meghalva jönnek ki...?
2015. ápr. 19. 09:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Te az a lany vagy aki párnapja kiirta h viszet a feneke? 12/L??
2015. ápr. 19. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem :D Én 22 vagyok.

A viszketés nem feltétlenül utal férgességre. Sőt, én sem tapasztaltam, csak...láttam.

Viszketés lehet aranyér, végbélrepedés (ezek kijöhetnek székrekedés után is, általában vérzéssel, gyakori esetben hatalmas fájdalommal. De attól is lehet, ha olyan hígat székelt (fos) hogy megmarta a hámréteget, amikor a hámréteg gyógyul viszket.

2015. ápr. 19. 09:45
 3/4 anonim ***** válasza:
a bélférgességet nem lehet öszekeverni más problémával.nem igazán viszketés érzést kelt hanem inkább mocorgást,mozgást lehet érezni ahogy a ro*adékok mozognak
2015. máj. 29. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
nekem mesélte a doki hogy a vermox nem öli meg a férget csak az idegrendszerét bénitja meg és igy távozik belöled, de nem vágom hogy akkor a peték most túlélik? mert nekem is volt ilyenem de nem igazán hatott, két héttel a szedése után ugyan ott vagyok.
2015. aug. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!