Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Allandoan visszater a koromgom...

Monika roberta kérdése:

Allandoan visszater a koromgombam. Mar vagy 10 eve emiatt nem tudok mu kormot feltenni. Nem tudom mi lehet az oka? Van valami modszer amivel teljessen kiolhetem a szervezetembol:? Mert biztos hogy bennem van?

Figyelt kérdés
a keleti orvoslasban hogy gyogyitjak?alternativ,esetleg,azuverikus modszerek?Esetleg lelki hattere lehet?

#körömgomba #kiujjul #gombasodas belsoleg #lelek gyogyitas #ayuveria #keleti gyogyitas.belsoleg a gomba ellen
2015. ápr. 28. 20:35
 1/8 anonim ***** válasza:
orvosod mit mondd?
2015. ápr. 28. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudom,hogy kiölhető-e.Köröm leesése után is visszatért. Egyenlőre úgy látom legolcsóbb módszer amit alkalmazok fülcseppentvel ezüst oldatot(kolloidot) cseppentek a gombás részre szépen helyrehozza. A köröm alatt megvastagodott, elhalt bőrt folyamatosan kiszedtem. Már szép a körmöm. Kezelését nem hagyom abba, mert visszatér.
2015. ápr. 29. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Orvos kiirt gyogyszert,En is kenegetem vlamikor teljessen elmullik,de par honap utan visszater :(nem tudom mit csinaljak?

Az esut kolaoidot kiprobalom most En is:) belsoleg is hasznaljam?

2015. ápr. 29. 17:32
 4/8 anonim ***** válasza:

Belsőleg? Én a belső használattól idegenkedtem. Körömgömbát külsőleg kezeltem.

Már gondoltam arra is, hogy esetleg a lábbelit kellene fertőtleníteni a kiújulás elkerülése végett.

2015. ápr. 30. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Ezt is érdemes elolvasni:

[link]

2015. ápr. 30. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
Vakítás,pénzlehúzás az egész.A Canesprótól leesett az összes körmöm (amit kezeltem),és az új köröm ismét gombásan nőtt.Próbáltam a lakkokat is,azt is felejtsd el kamu az egész.Sajnos ez van.
2015. máj. 9. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Uristen velem is ez tortenik!!!leesnek a kormeim es falynak!!!Mit tudunk csinalni?
2015. máj. 12. 16:08
 8/8 anonim ***** válasza:
Canespro semmit nem ért, kétszer végigcsináltam a teljes 14 napos kúrát, ami nem kis macera. Teljesen lemarta még a bőrt is, nem csak a fertőzött körömrészt, aztán Canesten plusszal kezeltem naponta 2x. Azt hittem, elmúlt, de az új köröm meg ugyanúgy gombás lett, pedig mindig mindent fertőtlenítek (cipő, zoknik, papucs, olló, stb.) Én már kipróbáltam az összes gyógyszertárban kapható körömlakkot, ecsetelőt, mittudoménmit, de vagy csak rosszabb lett, vagy kiújult. Most a házi gyógymódnál tartok: 20%-os ecet (2 dl)+só+fokhagymás áztatás naponta 2x, utána csiszolás + amilyen sűrűn tudom, kenegetem ecettel vagy teafaolajjal. Úgy látom, ez bevált (kopp-kopp-kopp), legalábbis már nincs elszíneződve sehol,és kezd nőni a Canesproval lemaratott rész is. Abbahagyni nem merem, még legalább fél évig.
2016. jan. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!