Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Egyszerűen nem bírom elviselni...

Egyszerűen nem bírom elviselni, hogy bélgilisztás vagyok! (? )

Figyelt kérdés
Egy hete figyeltem meg először, hogy fehér, mozgó dolgok vannak a székletemben, sőt egyszer fürdésnél is volt egy a fenekem környékén, és ettől olyan szinten kiborultam, hogy azóta nem is voltam kakálni. Bioszból is épp ezt vesszük, és nagyon para vagyok miatta, anyumnak sem szóltam még róla. Tudom, tudom, első az orvos, és hétfőn mindenképp elmegyek majd, de oda, ha jól tudom kell székletminta, meg hát ha kapok is gyógyszert, és rendesen szedem is, meg minden, míg "tisztul" úgymomd. a belem, addig egy ideig a székletem tele lesz ilyen kis kukacokkal, nem? Nincs valami ötletetek, hogy hogyan tudnék, nem tudomást venni ezekről legalább addig, amíg a wc-n vagyok, vagy addig is elkerülni, hogy lássam ezeket. Én egyszerűen nem bírom az ilyen dolgokat, és a szó szoros értelmében behányok, ha meglátom. Már így is elég borzasztó annak a tudatában élni, hogy egy csomó kukac hemzseg bennem.

2015. máj. 2. 14:37
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. Orvoshoz kell fordulni.

Kapsz majd gyógyszert (vermox), azt beveszed, es kijön minden.

2015. máj. 2. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
azért elég tisztességtelen, hogy erről nem szólsz azoknak, akikkel együtt laksz, így nem csak a saját, de más egészségét is veszélyezteted, ők is ugyanúgy elkaphatják tőled...
2015. máj. 2. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Orvosi ügyeletre is elmehetsz és utána ügyeletes gyógyszertárba, ha olyan helyen laksz, nem kell hétfőig várni. Max. 3 nap alatt ez megoldódik.
2015. máj. 2. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hogy mitől mennyire borulsz ki, az a fejedben dől el.


Ha ki akarsz borulni, valamin úgyis ki fogsz.. döntsd el, hogy nem borulsz ki.


Amúgy parazita űző szerek vannak.

2015. máj. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Én is kiborultam, amikor megtudtam! Egyszerűen undorító az egész kukacosdi!


Szólj otthon, mert a petéket is el kell majd távolítani nagymosással, meg nagytakarítással, plusz a családtagoknak is kell bevenniük gyógyszert, ha úgy néz ki, hogy ők is esélyesek a fertőzésre!

2015. jún. 14. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!