Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Ki tudom tapintani a nyakamon...

Ki tudom tapintani a nyakamon a kis nyirokcsomókat. Nem nagyok, nem fájnak. Lehetséges hogy nincs bajom csak egyszerűen így lehet őket érezni?

Figyelt kérdés
Nagyon fáj a hátam, mert egész nap ülök és így a nyakam is. Ezért kezdtem el masszírozni, de közben észrevettem hogy az ujjammal érzem a kis csomókat. Ez normális?
2010. febr. 23. 16:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem is van sok kisebb-nagyobb, 3 éve vettem észre őket, mert hasogattak. Ultrahangon megnézték őket, ennyi. Azt mondták,ha meg voltam fázva, akkor kijöhettek és nem mentek vissza, szokott ilyen lenni. De olvastam olyat, hogyha rejtett gyulladás van a testben, azt is jelezhetik - vagy ha fejen van valami probléma (pl. fogak, agy). Szóval én nem tudom eldönteni, ez mennyire természetes..
2010. febr. 23. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Ha fáj a hátad, akkor fordulj masszőrhöz. Én ugyanis nem csak a nyakadat tudom megmasszírozni. :-) Hiába vagyok gyógymasszőr, és hiába tudom bárki másnak a hátfájását kezelni, a saját hátammal még én sem tudok mit kezdeni, ezért voltam épp az imént gyógymasszőrnél én is.


Egyébként igen, előfordulhat, hogy valakinek tapintható. Ajánlom a korábbi válaszokat a témában: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__immunrendszer-fertoz..

2010. febr. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

a nyaki nyirokcsomók, más néven a garat és a torok mandula....

hacsak nem vették ki a manduláidat, még szép hogy érzed...

2010. febr. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!