Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Több mint 3 hete herpesz?

Több mint 3 hete herpesz?

Figyelt kérdés
Több mint 3 hete kijött a számon egy herpesz és azóta sem tűnt el. Sajnos megelőzi nem tudtam, de már aznap vettem rá kenőcsöt és kentem is vele, ahogy kell, később hegesedet és abbahagytam a kenőcs használatát. De egy ideig piros volt a helye most már nagyon pici gömböcskék kezdenek kijönni, de nem fáj vagy viszket.

2015. máj. 22. 21:29
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha nem múlik, mutasd meg bőrgyógyásznak.
2015. máj. 23. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szerinted használjam még a kenőcsöt?
2015. máj. 23. 23:14
 3/10 anonim ***** válasza:
Hsa nem fáj, nem viszket, akkor hagyd, majd leszárad.
2015. máj. 24. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Gyorsíthatom valahogy a folyamatot? Már 3 hete nem voltam sehol se hétvégén és szeretnék már menni :)
2015. máj. 24. 15:57
 5/10 anonim ***** válasza:

Herpeszre tökéletes (nekem legalábbis): Greapfruit csepp 3 x 15 csepp naponta plusz kívülről is bekenheted vele, erős fertőtlenítő hatású, baktérium és vírusölő!

Én szoktam kenni Betadin kenőccsel vagy oldattal kenni, mert ugye az is fertőtlenít és szárít.

Valamit lehet kapni Herpesil gélt a DM-ben, az is nagyon jó!

Fogkrém is szárít, de pl.: az arcszesz is meg az ecet is. Az ecettel óvatosan, mert iszonyatosan tud marni!

2015. máj. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ma lett 1 hónapja, hogy a herpesz kijött és a nyoma még mindig megvan.. piros a bőrfelület és apró(3-4db) üresnek látszó hólyag van benne.
2015. máj. 27. 00:12
 7/10 anonim válasza:
herpesz tapasz! nekem 3nap alatt elmúlt
2015. máj. 27. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Kentem 2 fajta herpesz kenőccsel is, kilyukadt, kijött a cucc(nem tudom mi a neve :)), ez már az első hétben megtörtént, azóta piros folt a leírt jellemzőkkel. A tapaszt ezek után is rátehetem?
2015. máj. 27. 00:45
 9/10 anonim ***** válasza:

Próbálkozz a herpesztapasszal, ha nem jön be, akkor a helyedben lehet,hogy megmutatnám egy bőrgyógyásznak.

Egyébként amiket leírtam: ecet , greapfruit csepp stb. azokat nyugodtan kipróbálhatod :)

2015. máj. 27. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ez szokványos, hogy ennyi ideig jelen van? Már több mint 1 hónapja, pedig kentem én már mindennel :D
2015. máj. 27. 23:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!