Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Akinek volt mononukleózisa,...

Akinek volt mononukleózisa, mennyi ideig tartott az elviselhetetlen állapot?

Figyelt kérdés
A múlt szombaton kezdődött nagyon enyhe torokfájással és hőemelkedéssel. Aztán szerda óta elviselhetetenül fáj a torkom, én ilyet még nem tapasztaltam. Bedagadtak a nyirokcsomóim is, szó szerint a torkomban fájdalmaim vannak, fájdalomcsillapítókon élek, csak úgy tudom elviselni, de aludni se tudok már. Aztán elmentem csütörtökön orvoshoz és megállapította, hogy mononukleózisom van, állítólag nincs rá gyógyszer, magától elmúlik. Akinek volt már ilyen, nekik is elviselhetetlen fájdalmaik voltak és meddig tartott? Komolyan nem tudnak rá semmit sem adni, olyan fura ez nekem!

2015. júl. 5. 15:50
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
1 hónap (tudom, ez nem vigasztal) de nekem súlyos volt, 8 napig kórházban voltam miatta.
2015. júl. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
1 hónapig szenvedtél? Te jó ég, ne már!
2015. júl. 5. 17:13
 3/23 anonim ***** válasza:
De :D
2015. júl. 5. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 A kérdező kommentje:
Elég fura:)
2015. júl. 5. 21:59
 5/23 anonim ***** válasza:
Miért?
2015. júl. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
Kérdező, most velem is ez van, és a pokolba kívánom az egészet, nagyon nehezen viselem. A dokinő is azt mondta, hogy legalább 4 hét. Sok fórumot is àtolvastam, ott sem dicsekednek a gyors javulással, a volt betegek. :(
2015. júl. 7. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Nekem szombaton lesz 2 hete és tegnap óta jelentősen jobban érzem magam:)
2015. júl. 7. 10:53
 8/23 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Én is már javulgatok, bár ugyanúgy be vagyok dagadva, torkom rohadtul fáj (bár szerencsére nem mindig) de a közérzetem tud néha jobb is lenni. Csak lenne már vége...:(
2015. júl. 8. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 A kérdező kommentje:
Remélem jobban leszel hamarosan. Velem az volt, hogy vasárnap még elviselhetetlenül fájt a torkom, lázam is volt, de kedd óta semmi bajom, minden tünet eltűnt. Kedden még vár rám egy vérvétel, de nem lennék meglepve ha az orvos elcsodálkozna, hogy túl gyorsan visszament minden érték a normális állapotba:)
2015. júl. 9. 09:58
 10/23 A kérdező kommentje:
És csak most szombaton lesz 2 hete!
2015. júl. 9. 09:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!