Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Apró fehér pöttyök az ajkakon...

Apró fehér pöttyök az ajkakon és a hímvesszőn, ez valami herpesz vagy gomba lehet? Megszüntethető?

Figyelt kérdés

Először a hímvesszőn jelentek meg, jóval később az ajkakon is. Szerintem a törölközőről szedhettem össze esetleg, mert nagyon nehezen száradnak otthon és sokszor nyirkosak meg büdös szaguk is van és régiek.


Ezzel elég sima bőrgyógyászhoz menni? Vagy urológushoz kell?



2015. júl. 16. 18:31
 1/3 A kérdező kommentje:

Az utóbbi pár hónapban egyáltalán nem érintkeztem nővel semmilyen formában, tehát biztos nem ilyen úton kaptam el.


De igazából az érdekelne jobban, hogy ez micsoda és hogy hogyan lehet tőle megszabadulni...

2015. júl. 16. 18:39
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ha a törölközőről szedted össze, akkor otthon másnak is van fehér pöttye. Minden fertőzés megszüntethető, menj el a háziorvosodhoz, első körben megpróbál majd ő segíteni. Ha tanácstalan, ír beutalót a bőrgyógyászatra.
2015. júl. 16. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez volt nekem is sajnos ciszta csinálja.:( Menj feltétlenül orvos hoz
2015. aug. 1. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!