Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » MI LEHET A BAJOM? 1 hónapja...

MI LEHET A BAJOM? 1 hónapja megy a hasam es ma már 17-szer voltam wc-én! Ebböl 13-szor nem jutottam el a wc-ig! Voltam 3orvosnal de nem találtak semmit! Mi lehet a bajom?

Figyelt kérdés
2015. júl. 17. 19:08
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

És milyen orvosnál voltál?

Gasztroenterológushoz menj!

2015. júl. 17. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
70%
Ha ez igaz lenne, már nem igazán beszélgetnénk itt :D
2015. júl. 17. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Az elsonek koszonom de olyan orvosnal voltam

A masodiknak pedig igaz de nagyon rosszul vagyok ugy hogy letszi segitsetek!

2015. júl. 17. 19:23
 4/12 anonim ***** válasza:

Kettes, biztosíthatlak róla, hogy van ilyen.


Kérdező, menj el sürgősen gasztroenterológushoz. Merrefelé laksz?

2015. júl. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Egy ismerősömnek volt ugyanez, nála lisztérzékenység (glutén) volt az oka. Próbálj nem enni semmit, amiben liszt van (rizst sem), hátha megoldódik.
2015. júl. 17. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
5-ös a rizsben miért is van liszt? :D Szerintem egy ételintolerancia teszt feltétlen kellene. Magán úton úgy gyorsabb, tudok egy megbízható, viszonylag olcsó helyet Pesten ha érdekel én is ott voltam. Nagyon profik voltak. Egészségkártyát is elfogadnak.
2015. júl. 17. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Most nézem, tényleg nincs benne glutén. Pedig az is gabonaféle, azt hittem, van. :)
2015. júl. 17. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Lisztérzékenység lesz valószinü,menj el vérvételre,és kérd,hogy nézzék meg,aztán ha az pozitív,akkor el kell menni gyomortükrözésre,az szájon át történik,ami nem túl vészes,viszont fontos
2015. júl. 19. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 szamo77db ***** válasza:
Csináltatni kellene széklettenyésztést, hogy nem tenyészik-e ki valami. Ha igen, akkor célzottan lehetne menni ellene. Vannak jó gyógyszerek, amik segítenek.
2015. júl. 19. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
2-3 gerezd fokhagyma apróra vágva és vízzel lenyelni. Napi 2x.
2015. júl. 20. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!