Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Folyton szapora szívverés?

Folyton szapora szívverés?

Figyelt kérdés
Most leszek 13 éves és (szerintem) elég szapora a szívverésem nyugodt állapotomban 90 és 110 között mozog (alvás után is) de ez folyamatos tehát nem csak 1x 2x ennyi hanem az elmúlt fél évben folyamatosan ennyi a pulzusom ez nagy baj? lehet belőle valami bajom?

2015. aug. 9. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:

Nagy bajra ne számíts, ezzel lehet 100 évig élni.

Érdemes lehet megmutatni egy orvosnak, de aki alapos indok vagy kivizsgálás nélkül pulzuslassítót (bétablokkolót) akar felírni azt kerüld el.

Bétablokkoló és társai tönkreteheti a potenciát, arra pedig még szükséged lesz.


Valószínűleg, ha elkezdesz sportolni teljesen normális tartományra leesik...

2015. aug. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

az iskolában sportolok szóval szerintem ez nem gond

azért köszi :D

2015. aug. 9. 20:54
 3/6 A kérdező kommentje:
lehet attól is hogy vizet kb. fél literrel ha megiszok egy nap?
2015. aug. 9. 20:57
 4/6 anonim ***** válasza:

Az nagyon kevés, tornászd fel 1,5 literre legalább.


És sulin kívül kellene valamit sportolnod. Konditerem, futás, kerékpár, foci, pingpong a lehetőségek végtelenek.

Most tudsz a legjobban fejlődni, most alapozod meg az izomzatod az egész életre...

Találd meg önmagad...

2015. aug. 10. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Nem igazán vagyok oda a sportért de megpróbálom :D

Köszönöm ::)

2015. aug. 10. 09:35
 6/6 anonim ***** válasza:
MEg súgom a betegség nagyrésze a dehitrált szervezet okozza. Szóval a szapora szív veréssel sokáig elélsz , de nem mindegy milyen egészségel, mert szervi probléma is jelezheti a szapora pulzus
2015. aug. 16. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!