Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Visszamennétek az orvoshoz?...

Visszamennétek az orvoshoz? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

Pár hete sokat fájt a hasam, így elmentem orvoshoz. Mondta a háziorvos, hogy valószínűleg húgyúti fertőzés, kaptam rá egy gyógyszert. Mondta, ha nem múlik el attól, menjek urológiára. Javult, de továbbra is picit fájt, szóval elmentem.

Kaptam antibiotikumot és elkezdtem szedni, valamint elmentem biztos ami biztos alapon a nődokimhoz is.

Az urológián kértek vizeletet tenyésztésre és azt mondták menjek vissza egy hét múlva az eredményéért. (szerdán telik le)

Nos, mivel közben pénteken fogadott a nődokim, és említettem neki az urológiát, így az asszisztens megnézte nekem az eredményt ami negatív lett. (látta a rendszerükben, mert addigra már kész volt a tenyésztés)


Na most a kérdésem, hogy ha azóta rendbe jöttem, nőgyógyászatilag minden okés, nem fáj semmim, akkor szerintetek van-e értelme szabit kivenni (csak délelőtt van rendelés), visszamenni és ott ülni egy csomó beteg ember között 3-4 órát?

Bejelentkezni nem tudok, pénteken és ma is hívtam őket időpontért vagy 20-szor és állandóan foglalt. (persze a kórház központ felveszi, nehogy már mindez ingyen legyen nekem)

Feltételezem annyit mondanak: elmúlt a fájdalom, jól van akkor köszi ennyi, a leleted negatív. Vagy nem? Vizsgálgatnak vajon még? Valakinek tapasztalat?


2015. szept. 21. 12:08
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
en ilyen esetben nem veszik ki szabit, hanem elkeredzkedek a fonokomtol
2015. szept. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
jo neked, hogy megteheted, én nem
2015. szept. 21. 12:20
 3/6 anonim ***** válasza:
Én nem mennék vissza.
2015. szept. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
;) sok kedvem nekem sincs.. nem mintha melózni lenne kedvem, de épp elég volt egy nap ott a múlthéten.
2015. szept. 21. 12:36
 5/6 anonim ***** válasza:
Mivel nem időpontra kellene visszamenned, így szerintem nem gond ha nem mész, legközelebb oda kell majd menned, akkor mondd meg, hogy a nőgyógyász megnézte a rendszerben és mondta, hogy negatív az eredmény, ezért nem mentél vissza.
2015. szept. 21. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Kösz a megerősítést. Remélem soha nem kell többet odamennem.

Nem volt eddig gondom semmilyen orvosnál, de ez szörnyű volt. Sajnáltam a többieket, mert sokkal betegebbnek néztek ki nálam, legtöbbjük idős bácsi volt. Reggel hajnalban mentem kezdésre, kaptam egy poharat a pisinek. Szokás szerint se kézmosó, se wc papír, se kéztörlő nem volt. (szerencsémre volt nálam pár intim törlő, mert én ilyeneket még orvosi rendelőben sosem találtam, így készültem)

Aztán ültem a pisimmel a kezemben laza 3 és fél órát, miközben majdnem éhen pusztultam, majd kínomban ettem egy almát. (jobb kéz alma bal kéz pisi) Undorító volt, de mások is pont így szenvedtek. Mellettem egy nénike a táskájából ette a pogikat, szintén pisivel az ölébe. Annyian voltak, mint a heringek, letenni ugye nem lehetett, mert még belebotorkált volna valami bácsika vagy nénike. Ah... szóval legrosszabb álmomba se többet oda, inkább bundabugyiban fogok járni, nehogy megint felfázzak. Mellesleg a vizsgálat annyi volt, hogy a doki megkérdezte hol fáj, csíp-e aztán adott egy gyógyszert, hogy szedjem be. (3 perc) Katasztrófa kb. az egész egészségügy és fogalmam sincs a házidoki ezt miért nem tudta eleve megtenni.

2015. szept. 21. 17:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!