Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mekkora az esélye annak, hogy...

Mekkora az esélye annak, hogy valaki olyan parazitákat szed össze/kap el valahonnan, mint ami a "Csendes szörnyetegek" című műsorban van?

Figyelt kérdés
Ritka?

2015. okt. 14. 17:53
 1/5 anonim ***** válasza:

Egyes fajták európában, magyarországon ritkák.

Azonban a cérnagiliszta nagyon gyakori, sok esetbenn tünetmentes, és csak egy teljes laboratóriumi vizsgálat szokott árjuk fényt deríteni.

Megjegyzésként írnám, nem olyna rég olvastam valahol, hogy az emberek több mint 60%-ában élősködik, és a legtöbben nem is tudnak róla.

2015. okt. 14. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a választ!
2015. okt. 14. 19:28
 3/5 anonim ***** válasza:
Magyarországon ritka, hogy ilyen fajta módon megbetegedjen ember mint a filmben. inkább külföldön fordul elő másik kontinensen ilyesmi. (én is szoktam nézni a csendes szörnyetegeket, szeretem ezt a filmet.)
2015. okt. 15. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Igen,Magyarországon eléggé ritka.Inkább azokban az országokban fordul elő,ahol nincs higiénia,bár pl.Afrikában ezeket nem tudják kezelni úgy,mint a sorozatban. De azért vannak olyan kórokozók is,amikkel nem árt vigyázni,például a babézia az gyakoribb,vagy a férges fertőződések. Imádom a sorozatot,orvosira készülök,mindig nézem ;)
2015. okt. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ! Sok sikert az orvosihoz! :)
2015. okt. 21. 15:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!