Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Felfázásra felszedett antibiot...

Felfázásra felszedett antibiotikum kúra után érdemes tőzegáfonya tablettát szedni?

Figyelt kérdés
10 szem Ciprinol, még nem érzem 100%-osnak magam, most vettem Béres Vitamintár Tőzegáfonya tablettát. Érdemes elkezdeni most szedni? Vagy az antibiotikummal kellett volna? Sok jót hallottam róla. 21/L

2015. okt. 30. 17:11
 1/4 anonim ***** válasza:
67%

Lehet, de ami ennél sokkal fontosabb lenne szerintem, hogy antibiotikum mellett párhuzamosan probiotikumot szedni, illetve hüvelyflóra helyreállítót alkalmaznod, nehogy hüvelygombád legyen!

És ha nem érzed még teljesen rendben magad, akkor lehet, hogy nem volt megfelelő a gyógyszer, amit kaptál, vagy nem kaptad elég ideig. Én a helyedben visszamennék az orvoshoz, újra csináltatnék vizelet vizsgálatot. A tőzegáfonya ugyanis nagyon jó megelőzésre, de kezelésre bárki bármit mondjon, nem elég és nem hatékony!

2015. okt. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
41%
A tozegafonya nagyon hatékony, feltétlenül kezdd el szedni. Leginkább megelőzésre és egy enyhe felfazasra jó. Nem arra amikor már a falat kaparod. Tehát a mostani allapotodra valószínűleg tökéletes.
2015. okt. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm Szépen! :)
2015. okt. 30. 19:59
 4/4 zsuzsycs válasza:

Ezt is megnézheted

[link]

2015. nov. 1. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!