Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Folyton fáj a hasam mellett...

Folyton fáj a hasam mellett bal oldalt középtájt, vagy alul. Mi lehet?

Figyelt kérdés
Nagyon félek, hogy vakbél, de utánaolvastam a tüneteknek, és a hasmenésen kívül egyik sem jelentkezett még. Hasmenésem viszont minden nap van. Néhány napja gyógyultam ki egy elég csúnya hányás-hasmenéses fertőzésből, de nem gondolnám, hogy attól van még, mert régebben is fájt már többször ugyanitt bal oldalt. Szerintetek? 15/L

2015. nov. 15. 08:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Belek fájdalma lehet, vakbélgyulladás lent fáj jobboldalon, ami kisugározhat bal oldalra is, de nem középtájra. Ha gyakran fáj, akkor menj el a háziorvoshoz, ki kell vizsgálni az okát.
2015. nov. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És a belek mitől fájhatnak? Az a baj, hogy én kollégista vagyok, az iskola meg német-magyar kéttannyelvű és egyszerűen nem maradhatok többet itthon, mert lehetetlenség pótolni. A háziorvos meg úgyis csak beutal valahova, amire alapból ezer évet kell várni, aztán kitudja miket találnak még ki. Alapból nincs időm orvoshoz menni, mert az akkor már egy nap hiányzás... Ezért lenne jó tudni, hogy akkor ez most komoly dolog vagy nem igazán.
2015. nov. 15. 09:03
 3/3 anonim ***** válasza:
Még az orvos sem tudja megmondani így látatlanban, hogy mitől, rengeteg oka lehet, teljesen ártalmatlan dolog, de súlyosabb is, ehhez kivizsgálások kellenek, legalább vérvétel, hasi ultrahang, belgyógyászati vizsgálat.
2015. nov. 15. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!