Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Fajnak a labaim errosen olyan...

Fajnak a labaim errosen olyan erzes mint mikor hideg vizbe nyulsz es a hidegtol a fajdalom a csontokig hatol. Mitol lehet?

Figyelt kérdés
Mar kb 1 es fel eve erzem ezt a fajdalmat mikor az ido valtozik, es egyre erosebb mikor jonn az osz vagy a tavasz, intezivebben faj. Voltam a hazidokinal de azt mondta meg fiatal vagyok ahoz hogy az idovaltozast megerezem tenyleg fiatal vok 22 eves de nekem ez gyanus valami nincs rendbe velem. Szerintetek?
2008. szept. 15. 07:58
 1/1 anonim ***** válasza:
Hát, szerintem ne hagyd annyiban. Nekem is fájnak az ízületeim és én is fiatal voltam mikor kezdődött és ugyanígy nekem is mondták hogy fiatal vagyok hozzá, a doki hazaküldött, most mégis úgy néz ki hogy rá 2 évre a nyakamban ízületi gyulladás lett, hiába vagyok fiatal és azelőtt csak a térdeim meg a csuklóm fájtak. Járj utána, ha kell menj magándokihoz, de ne hagyd annyiban.
2008. szept. 15. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!