Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Nem tudom mit tegyek? Augusztu...

Nem tudom mit tegyek? Augusztus végén vagy szeptember elején történ, hogy voltam egy sráccal, ő angolosan távozott, pedig ígérte, hogy velem marad és hogy tetszem neki. Aztán kiderült, hogy hazudott és rondának tart.

Figyelt kérdés
Az aktus óta,mindíg hüvelygombával,gyulladással közdök,ami nem akar mulni. A kezeimen és az arcomon csípés véle kis sebek vannak,a torkom fájt 5 hétig és a nyelvem oldala is fájt sokáig,néha még most is.. voltam hív teszten ami negatív lett,de még mindíg félek,hogy hív lettem.Tudom,ahoz neki is annak kellene lenni,de ő eltünt és kiröhögött mikor kérdeztem tőle. a teszt között eltelt 6-7 hét ha jól számolom. Lehetek mégis Hív? :(
2015. dec. 20. 15:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Ugye nőgyógyász is látott?
2015. dec. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Persze..minden hónapban lát,bár cukorbetegségem miatt is lehet a gomba
2015. dec. 20. 17:09
 3/3 anonim válasza:
Hány éves vagy kérdező? 19/F
2016. febr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!