Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Szuz lany az elso egyutt lete...

Szuz lany az elso egyutt lete utan tud nemi betegseget okozni a parjanak?

Figyelt kérdés
15 eves lany vagyok.Kb 1-2 hete fekudtem le a baratommal,ez volt nekem az elso szexem,neki nem en voltam az elso.Nem vedekeztunk.A parom nemi szerven piros pottyok jelentek meg es faj is neki,az orvosok azt mondjak majd elmulik neki.Az en nemi szervem kornyeken eddig is voltak piros pottyok,de nekem azt mondtak hogy csak a borotvara vagyok erzekeny,ezert kipattogzok.En okoztam a paromnak ezeket a tuneteket?Mit lehet tenni?

2015. dec. 24. 17:39
 1/10 anonim ***** válasza:

engem jobban érdekelne az,hogy miért nem védekeztetek? neked is kéne ezt tudni, de felteszem a párod idősebb is, ő is felelőtlen volt.

és igen, vannak dolgok amiket el tudsz kapni akár nyílvános wc-n is,utána meg tovább adni szexuális úton. olyan is van, ami tünetmentes is lehet az egyik félnél.

de hangsúlyozom, a védekezést ne hagyjátok ki legközelebb... ha már a pasid hülye, legalább te legyél észnél.. te vagy a nő, neked kell abortszra menni, nem neki. neked fog akár életen át lelki sebeket okozni, nem neki.

2015. dec. 24. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

1# vagyok

még annyi,hogy a párod akkor gondolom volt más nőkkel is gumi nélkül már. ő is ugyanúgy okozhat nemi betegséget neked, ahogy látom ez fel se merült benned

2015. dec. 24. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
27%
15 évesen lefeküdtél a barátoddal?Te normális vagy? 15 évesen?Anyádék mit szóltak hozzá? Jah,hogy nem is tudják,hogy az ő kislányuk már nemi életet él.Én megpofoználak ha a lányom lennél.Ekkora egy k...-t..... 15 évesen szexelni! Tizen öt évesen??? Úristen. Én 18 évesen vesztettem el,SZERELEMBŐL! Tizen öt évesen.....rajtad röhögök te buta kislány! 15 évesen arra legyen eszed,hogy tanulj!
2015. dec. 24. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

A piros pöttyök nem nemi betegség, hanem csak sima kézzel felvitt baktériumok.

Többet és jobban meg kellene mosni, hogy ne páljon ki.


Mellesleg azóta vannak ilyen tünetei egyre több embernek amióta elkezdték mellőzni a klasszikus szappanok használatát, merthogy szárítja a bőrt!


Hát a glicerines sls-es alkoholos vackok meg nem tisztitanak megfelelően, mivel kevésbé dörzsölik bele az emberek a bőrükbe mint a szappant.


Tartsd be a higiéniát és használj intim mosakodót, hintőport és kotont is húzz a kanodra hamár ennyire nagylány vagy!

2015. dec. 24. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
54%

3/4 aztán neked nem hullamindegy?


Kit érdekel a történelmed?

De most komolyan! Nem az volt a kérdés!

2015. dec. 24. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
5.válaszoló! Nem mindegy.Elvan cseszve ez a generáció.15 évesen szex?! Ez most komoly? Tőlem pontozzatok le nyugodtan,nem sokra mentek vele. Szólás szabadság van! Hiába nem ez a kérdés,én attól még megírom ennek a kis p1csának a véleményemet!
2015. dec. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

szerintem nem a korai szexen van a hangsúly,hanem hogy védekezés nélkül.

mielőtt megköveznétek, később vesztettem el mint 15,szóval nem azért védem a korát. de szerintem az még rendben is lenne, ha lett volna annyi esze,hogy védekezzen.

2015. dec. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Elvileg okozhattál neki, ha pl. nyilvános WC-n, vérátömlesztéssel stb. kaptad el, gyakorlatilag elenyésző a valószínűsége. Pont azért hívják őket nemi betegségnek, mert elsősorban szexuális úton terjednek.

Viszont védekezni kell, különben besikerülhet egy baba bármikor.


3-assal meg nem kell foglalkozni, egy hülye kis álszenteskedő erkölcscsősz, meg még irigykedik is rátok.

2015. dec. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Tévedsz utolsó.Egyáltalán nem ismersz.Ezekre irigykedni? Hagyjuk már.Elcseszték az életüket.Remélem mind ketten elkaptak valamit és remélem a te gyerekeid is ilyenek lesznek ennyi idősen.
2015. dec. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
utolso ilyet ne kivanj senkinek sot inkabb halgatnal jobb lenne
2017. szept. 7. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!