Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » A nagymamám abban halt meg,...

A nagymamám abban halt meg, hogy egy hete nem tudott vizelni és székelni. Mi a betegség neve?

Figyelt kérdés

Apukám mesélte el az előbb. Úgy volt, hogy a nagyi már 1 hete nem tudott se székelni, se vizelni. Felpuffadt, fáradékony lett. Aztán egyik nap kijött belőle minden, és az orvos megállapította, hogy sajnos a mája olyan folyékony lett, hogy az is kijött belőle. Rá két nappal meghalt, mert megfojtotta a folyadék, amit a májának hiányában nem tudott kiválasztani.

Mi ennek a betegségnek a neve? :(

Köszönöm.


2010. márc. 24. 20:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Írjak neked valami retteneteset. A nagymamádnak májrákja volt! Isten nyugosztalja.
2010. márc. 24. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
részévtem
2010. márc. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Szegény, szörnyű lehetett ez a betegség. Nem tudom mi lehet, nem értek hozzá, de az biztos, hogy iszonyatos lehetett ezt megélni:S Sajnálom szegény nagymamád
2010. márc. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az ár csak következmény volt, hogy nem tudott üríteni, és pangó víz keletkezett(puffadt) az én családomban is volt sajnos máj rákos áttétekel, az utolsó hónapokban pungálták, mert a hasfala megtelt vízzel hetente
2010. márc. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
ár * már
2010. márc. 24. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Kedves első!

Kerestem rá májgyulladásra, de ezeket a tüneteket nem találtam. Illetve a hasi puffadás mindenhol ott volt, de a többi nem. Esetleg tudsz linkelni?

Többieknek:

Köszönöm, de már 16 éve történt. Csak én most vagyok 14 éves, és most mesélte el nekem apa, igazából az egész történetet.

2010. márc. 24. 21:31
 7/7 anonim ***** válasza:
Ezekre keress rá: májcarcinoma, ascites.
2010. márc. 24. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!