Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogyan tudnék megszabadulni a...

Hogyan tudnék megszabadulni a herpesztől?

Figyelt kérdés
Tegnap már éreztem, hogy baj van, de mivel nem voltam olyan helyzetben hogy kezeljék, így mikor haza értem már láttam hogy fehér kis hólyagok már ott vannak a számon. Olvastam, hogy össze kell keverni ugyanannyi teafaolajat ugyanannyi olivaolajjal, ezzel bekenni és jó lesz. Estére meg fogkrémmel is bekentem, hogy leszárítsa de mikor felkeltem azt hittem elájulok. Vagy 3x akkora lett a szám jobb oldala. Tudnátok nekem segíteni, hogy holnapra szinte nyoma se legyen? Nagyon hálás lennék! Köszönöm!

2016. jan. 3. 10:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Erőspaprikát próbáltad már?
2016. jan. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#1! Tudod mit mondott Simicska Orbánra?

Kérdezö! 1 nap alatt nem tudod eltüntetni!!!!!

2016. jan. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Zovirax krém, de 1 nap alatt ez sem fogja eltüntetni :/
2016. jan. 3. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Engem a duzzanat zavar a legjobban. Most várom hogy kész legyen a jégkocka. Remélem az leviszi. Melyik a legesleghatásosabb kenőcs/tapasz? :(
2016. jan. 3. 11:16
 5/7 A kérdező kommentje:

[link]


Ilyen nagy és csúnya :'(

2016. jan. 3. 11:20
 6/7 anonim válasza:
Telviran krém. Nekem egy nap alatt eltüntette, persze utána is használtam még kicsit, hogy vissza ne jöjjön.
2016. jan. 3. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Párommal vetetek 3 fajta kenőcsöt.Telviran-t, richtofit-ot, és herstat-ot remélem valamelyik hatásos lesz!
2016. jan. 3. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!