Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 4 honapos kislanyom most...

4 honapos kislanyom most szedi a 3. Antibiotikumot mit tudnatok javasolni mivel segithettem az imunrendszeret?

Figyelt kérdés
2Honaposan kezdtunk zinnatal mert kozepfultogyulladast kapot erre mondta a haziorvos,hogy az apja genjeit orokolte mert o volt ilyen fullfajos jo ez rendben is van de 12 napig kelett neki adnom.3 honaposan szintugy csak akkor azt mondta,hogy biztos belefojt a fulebe a viz hat az lehetetlen mert nagyon vigyazok ra furdesnel is.Akkor 10 napig sumetrolin.Most 4 honapos es azt mondta,hogy biztos az unokatestvere fertozte meg mert influenzas volt es hogy azert lett lazas meg gyulladt be a fule.Most 10 napig cetroletta antibiotikum.Az lenne a kerdesem hogy estleg mivel tudnak segiteni neki,hogy ne legyen ilyen gyenge az imunredszere.Tapszeresek vagyunk es az utobbi idoben nem sokkat eszik.Viszont probalok minnel tobb folyadekot adni neki egy nap.A milumil ar tapszertol meg nagyon szorulasos de legalabb nem bukik tole.
2016. jan. 10. 21:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha tudsz, próbálj anyatejet is adni neki. Nem kell rögtön antibiotikum, virusok ellen nem jók. Kerüljétek a betegeket, de ne a friss levegőt. Párásíts a szobájába, ha náthás azonnal használj orrcseppet, mert ő még csak az orrán tud levegőt venni. Semmi extra, a legegyszerűbb is jó. Miért kellett ilyen sokáig adni az antibiotikumokat? Általában 5-7 napig szokták.
2016. jan. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Kellene neki az anyatej! Vidd el privát gyerekorvoshoz is. Vegyél neki anyatejet megbízható kismamától.
2016. jan. 10. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Vegyél egy fejőskecskét! A kecsketejen nevelkedett gyerekek soha sem lesznek betegesek! Főleg, ha a kecske parlagfüvet eszik.
2016. jan. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Sajnos ketto honaposan elapadt a tejem a szules nemvolt egyszeru farokcsont tores 4 mogyoro nagysagnyi anyarer amit mutetel oldotak meg.Folyton viszatero a fullgyulladas.Pedig a tolem telhetot mindendt megprobalok megtenni.Kecsketej meg nem hallottam rola hogy ilyen pici babanak lehet adni.Parasitas rendben akkor azt is megprobalom.
2016. jan. 11. 21:49
 5/6 anonim ***** válasza:
A kecskés vagyok. Írtam privátot is, arra miért nem válaszolsz?
2016. jan. 12. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Cukros 1 ilyenkórban tud kifejlődni mikor anyának nincs teje.:( Így nem csoda, hogy a baba szervezete nem fog tudni reagálni a virisokra baktériumokkal. Én hagyymát szoktam tenni, mely2 fej hagyma préselek és annak a levét szoktam a fülembe csöpenteni. 100%os virus aktérium ölő népi gyógyászatban találtam rá. Ilyenkorban ilyen erős antibiutikumot tuti nem adnék neki. _Dr. hummel van egy olyan gél orvossága, mely csak répa cékla meg minden ilyen zöldségek vannak bene. Vitaminokkal és a bélflórát teszik benne. A D vitmin hiány is bakteriális veszély, mert az is üli a bacikat. Baba vitaminoat is adj. juhar szirup vitamin forrás és egészséges. Sót ne bolti sót hanem paradi só az igazit sok folyadékot ígyon picike só. SÓ iónizzálja a vért és segít mindenben az élet só nélkül halál. A tiszta víz se csap víz se ásványvíz ne legyen! A csapvízben a klór sejteket lassítja ha nem hiszel nekem babot ültes el és 1 ilyenbe csapvízet másik babhoz esővízet adj! Hidd el a csapvízes 1/3 lassabban fejlődik, de mit tesz a babával. A felforralással sokkal több kárt okózol. 11.000ft vannak már klór szürős csap víztisztítók. sok tea ne filteres legyen azzis mére babának főkép. Anya tejben van minden jó vitamin ami kell a tápszerben nincs és csak cukros lesz tüle a gyerek.
2016. jan. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!