Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hatodik napja szedem az...

Hatodik napja szedem az antibiotikumot tüszős mandulagyulladásra. Még csak most kezd javulni, de megjelentek mellékhatások. Szedjem tovább?

Figyelt kérdés

Tegnap óta a bal szemem tiszta piros. A hüvelyemnél meg olyan viszkető, kellemetlen érzés van. A gyógyszertájékoztató szerint lehet mellékhatás nyálkahártya irritáció és bármi mellékhatáskor abba kell hagyni a gyógyszert. Szerintetek véletlen egybeesés vagy tényleg mellékhatás?

Nem tudom minek köszönhető végül a javulás mert minden ismert házi praktikát is bevetettem (fokhagyma, gyömbér, zsálya tea, hagyma tea, borogatás, sós víz stb stb)


20L



2016. febr. 12. 11:31
 1/4 anonim ***** válasza:
20%
El se kellett volna kezdeni szedni, a fokhagyma meg a gyömbér elég lett volna...
2016. febr. 12. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Nem szedek minden nap antibiotikumot, de néha sajnos kell. Én sem vagyok odáig érte.

Eredetileg azt hittem csak megfázás, de három napi 40 fokos láz után elmentem a dokihoz. Mikor meglátta a mandulámat rögtön mondta hogy nagyon csúnya. És tényleg az volt, tiszta undorító :S

Még két napra elég a gyógyszer de állítólag végig kell szedni akkor is ha jobban vagyok, különben életben maradnak a bacik.

2016. febr. 12. 16:03
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
ha esetleg még rendel az orvos menj be hozzá, vagy ügyeletre
2016. febr. 12. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Jó nagy idióta vagy első válaszoló.

A tüszős mandulagyulladás egy veszélyes betegség, amit mindenképpen kezelni kell antibiotikummal.

2016. febr. 21. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!