Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mennyi idő amíg valaki a...

Mennyi idő amíg valaki a mosdatlanságtól betegségeket bacilusokat, fertőzéseket kaphat meg?

Figyelt kérdés
úgy tudok megmosakodni megmosdani és hajat is mosni ha vizet melegítek(felforralok)2 nagy lábosba meg egy nagyobb fazékba. És már nagyon unom három éve így meg a rossz dolgom.

2016. febr. 16. 14:05
 1/9 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz,lavorban is tökéletesen meg lehet fürödni!
2016. febr. 16. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Te szerinted 40-50 évvel ezelőtt, és még előtte hogy fürödtek az emberek főleg falun? Ugyan így, teknőben és lavorban.És ráadásul nem minden nap.

Ez nem számít mosdatlanságnak.

2016. febr. 16. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
jó de ha huzamosabb ideig 2-3-4 hétig nem tisztálkodok én meg emberként.
2016. febr. 16. 14:47
 4/9 A kérdező kommentje:
úgy értettem a feltett kérdésemet.
2016. febr. 16. 14:47
 5/9 anonim ***** válasza:
Ha minden nap lavorban tetőtől talipig lemosakodsz, akkor nem vagy mosdatlan.
2016. febr. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Valószínűleg semmi bajod nem lesz, csak büdös leszel. A hajléktalanoknak is ezért van szaguk. de többnyire nem betegek.
2016. febr. 16. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
De ilyen tetvek ótvarok rühök mikor jelentkezhetnek hány hét után?
2016. febr. 16. 15:49
 8/9 anonim ***** válasza:
Aokat elkapni lehet valakitől. Ugye nem gondolod, hogy a semmiből teremnek?
2016. febr. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Semmi bajod nem lesz. Én két évig mosakodtam lavórból, és teljesen tisztának éreztem magam. Szüleim gyerekkorában még teljesen természetes volt. Egyébként van olyan is, aki 3 évig egyáltalán nem mosakodott, s annak sem lett semmi baja. :D Ezt már nem lehet elmondani a közelében megfordulókról, pláne, ha egy kicsit megázik az illető :D
2016. febr. 17. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!