Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Hogy tudom nagyon gyorsan...

Hogy tudom nagyon gyorsan eltüntetni a herpeszemet? HELP PLS!

Figyelt kérdés
Ma reggelre jött ki, még nem nagy, nagyon pici. Nem szeretném ha pont Húsvétra jönne ki (bár addig lehet hogy el is múlna? Mert még 3 nap addig). Igazából mind1, csak nem szeretném ha kijönne. A zovirax-ot már használtam és nem vált be. Most bekentem fogkrémmel, mit csináljak vele utána? Az Aloe First tényleg jó rá? Illetve az ecet és a só? És akkor mivan ha ilyen pár óra kihagyással kipróbálom mindkét módszert? Inkább ne tegyem? :S
2010. ápr. 2. 07:50
 1/6 anonim ***** válasza:
Képzeld nekem pár évvel ezelőtt tudod hol jött ki a herpesz, az orromon, de nagy ám.Piszok jól néztem ki vele, a macska rugja meg. Nem tudom van e otthon folyékony krémpúdered, ha igen azzal kend be. Nekem ez a krémpúderes dolog mindig bevált, fed is szárít is. Ha kicsi, akkor még hamarabb elmúlik.
2010. ápr. 2. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Aham van. Akkor inkább azzal kenjem mint ecettel meg sóval meg stb? Ha valaki próbálta már az ecetet meg a sót, akkor egy kérdés: Nem marja ki?
2010. ápr. 2. 08:11
 3/6 anonim ***** válasza:
Első voltam, az ecet meg a só az maróanyagok. Még jobban irritálná. Egy kis krémpúder tudod?!Naponta többször is bekenheted vele!
2010. ápr. 2. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
menj el a patikába és vegyél total care invisible-t igaz 2300ft kicsi átlátszó tapasz de garantálom 1 nap alatt eltünteti aki eddig használta nem csalódott benne:)
2010. ápr. 2. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Most tegnap óta más sokkal nagyobb:S Hiába kentem fogkrémmel meg krémpúderrel:S Olyan idegesítő... Segítsetek légyszi,mit csináljak hogy minél hamarabb elmúljon?:S
2010. ápr. 3. 10:47
 6/6 A kérdező kommentje:

Megtaláltam a herpeszre a megoldást:)

Kiírom hátha hasznos lesz valakinek:

Jegelés, aztán Aloe First. Csodákat tett. fél óra sem telt el, már le van száradva a herpeszem, és kisebb lett:) 1-2 nap és elmúlik :D

2010. ápr. 3. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!