Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van itt még rajtam kívül...

Van itt még rajtam kívül olyan aki elég gyakran beteg? Nincs bűntudatotok miatt? és nem féltek hogy azt hiszik (pl osztálytársak, tanárok) hogy lógtok?

Figyelt kérdés
nem ilyen nagy betegségekről van itt szó, szóval nem olyan magas láz vagy ilyesmi, de mégis hogy elég gyakran lebetegedtek. viszont nekem bűntudatom van, és folyton rettegek hogy azt hiszik, lógok.

2016. márc. 7. 07:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy allergiás a mézre, akkor vegyél bio boltban méhpempős mézet és minden nap egyél meg egy mokkáskanálnyit 1 hónapig, kiváló immunerősítő.
2016. márc. 7. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én is így vagyok. Engem is idegesít. Most megint itthon vagyok, mert úgy fáj a fejem, hogy beszarok. -_-"
2016. márc. 7. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Ezmiatt nem sírdogálni kell, hanem tenni valamit az immunitásod érdekében.

[link]

[link]

2016. márc. 7. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

én nem sírdogálok, mert nekem nincs különösebb bajom azzal hogy sokat vagyok beteg. csak azzal hogy mások mit hisznek:)

köszönöm a válaszokat:)

2016. márc. 7. 10:03
 5/8 anonim ***** válasza:

Elnézést az egyikk rossz linkért.

[link]

[link]

[link]

2016. márc. 7. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
semmi baj, és köszönöm:)
2016. márc. 7. 10:56
 7/8 anonim válasza:
Ha nem fertőzöl akkor meg nyugodtan bemehetsz, túl fogsz élni egy kis fejfájást vagy megfázást a suliban is
2016. márc. 9. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
azért nem megfázások és fejfájások miatt maradok otthon.. az hogy nem 40 fokos lázam van mindig, nem azt jelenti hogy pitiáne dolgok miatt nem járok be. nekem meg se engednék hogy ilyenek miatt.
2016. márc. 10. 18:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!