Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » 16 évesen HIV fertőzött?

16 évesen HIV fertőzött?

Figyelt kérdés
Egy olyan srácról beszélek, aki tavaly ismerkedett meg az első partnerével és beteg lett. Hogy lehet ennyire felelőtlen valaki? Ráadásul akitől elkapta is csak 17 volt és kezdő. Miért nem veszik komolyan a fiatalok a nemibetegségeket? Ti képben vagytok azzal, hogy miket és hogyan kaphattok el? Miknek mi a tünete és mit lehet kezelni és mit nem?

2016. ápr. 15. 08:04
 1/5 anonim ***** válasza:
HIV fertőzött lehet születésétől valaki, ha pl az édesanyja is az. Legalábbis én így tudom.
2016. ápr. 15. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jah csak az kiderült volna már rég. Mint írtam akitől elkapta az 17 volt.
2016. ápr. 15. 11:01
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hogy a 17 éves tudta magáról, hogy az kicsi kora óta. Vagy nem tudta, mert a szülők titkoltál előle, ilyenről is hallottam már.

Az a srác, aki képes egy jóformán ismeretlen lányt megfektetni gumi nélkül,meg magára vessen. De a lány is, hogy megengedi.

Szerintem mindenki tisztában van már ilyen korban a betegségekkel, de úgy gondolják, hogy velük ilyen nem történhet, ők nem lehetne AIDS beteget és ilyenek.

2016. ápr. 15. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Sunshinedoll ***** válasza:
Nem kell ezen csodálkozni, mikor az iskolai meg a szülői felvilágosítás egyenlő egy rakás sz-rral. A legkevésbé a fiatalokat kell okolni ezért, szerintem. Nem hiába mondják, hogy a legjobb fogamzásgátló is az oktatás. Ugyanez igaz a védekezésre. Igen, én tudom, mi mivel jár, de nem azért, mert a középiskolában olyan jól felvilágosítottak volna.
2016. ápr. 15. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Kissé gyanus kérdés...ha kezdő az a 17 és màr is hiv.. Gyanus.. A 16 éves mikor csinàltatott tesztet? Az lehetett àlpozitiv is..
2016. máj. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!