Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Veres-nyakos szeklet Szeretnek...

Nitta20 kérdése:

Veres-nyakos szeklet Szeretnek erdeklodni hogy antibiotikum szedestol jart e mar igy valaki, elmenyek tapasztalatok erdekelnenek, kovetkezmenyek, gyogymodok!?

Figyelt kérdés
Eleg stresszes idoszakon vagyok tul, legyengulhetett az immunrendszerem majd fogat huzattam arra kaptam az antibiotikumot. Soha nem szedtem ilyen mennyisegut be ezt hozza kell tennem. Majd 3 nap utan jott ez a problemam. Megyek szerdan orvoshoz, de szeretnem tudni mennyire kell aggodjak? Olvastam eleg komollya is fodulhat a dolog. Erdekelne meg hogy a probiotikum szedese javithat e az ilyen allapoton? A valasozkat koszonom.

#vér #nyakos szeklet
2016. máj. 15. 17:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Én pont véres nyàkos székletre kaptamn antibiotikumot..Elnis múlt viszont kinyirta a beleimet,màsfél hétig erős görcseim alhasi és végbélfàjdalmaim voltak...Most kezdett javulni..Szóval a probiotikum jó rà,va a kefir.De az antibiotikumot hagyd abba.
2016. máj. 15. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szedj probiotikumot.
2016. máj. 15. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Esetleg megtudna valaki mondani melyik probiotikum jo az ilyen dolgok kezelesere?

Koszonom!

2016. máj. 15. 19:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!