Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Van itt olyan aki tüdődaganato...

Van itt olyan aki tüdődaganatos vagy limfómás? FONTOS

Figyelt kérdés
Kérem csak az irjon, aki ilyen betegségben szenved! Szeretnék kérdezni!
2010. ápr. 10. 11:11
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
0%
És mit akarsz kérdezni? Hogy te is beteg vagy-e? Milyen tünetei vannak? Apum emiatt halt meg, inkább olvass utána neten, ne a szerencsétlen betegeket kínozd.
2010. ápr. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Miért kínoznám a kérdésemmel???? Sajnos hasonló cipőben járok és aggódom azért szerettem volna kérdezni, hogy hogyan működik a kezelés. Mennyi időt kell kórházban tölteni, mert nekem ez fontos, mivel 5 hós a picim.
2010. ápr. 10. 11:33
 3/20 anonim ***** válasza:

Apum egész nyáron szanatóriumbana volt. Júniusban diagnosztizálták nála, utána műtét a pesti kórházban, a nevére már nem emlékszem. Ott egy hetet volt, aztán elkerült parádfürdőre a szanatóriumba. Október körül engedték haza, egy időre helyrejött, és köv év májusában agydaganat miatt került megint kórházba, majd decemberben elment tőlünk.

Én még mindig vallom, ha hitt volna a gyógyulásában, sikerül kimásznia belőle. Neked sok kitartást kívánok, és higyj benne, hogy sikerülni fog.


Ja, kihagytam, hogy apum talán 2-3 kemót kapott, mert állítólag annyi is elég volt. Hát ezek szerint tévedtek...

2010. ápr. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:

Sajnálom apukádat :(

Én ilyen szempontbol tulságosan is pozitiv vagyok, mert egyszerüen nem tudom megtenni, hogy beletörödök, hiszen nekem itt a pici babám, vállaltam, hogy felnevelem, és semmi nem akadályozhat meg! Igy tudom, hogy nem fogom feladni és hamar tul leszek rajta!

2010. ápr. 11. 14:05
 5/20 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem volt, de a szobatársamnak igen, előtte szült 3 hónappal mielőtt kiderült a limfómája. Totál kiborult, hisz ott van a pici .... nem adhatja fel, jaj hányszor mondta (mondtuk) De sikerült mind kettőnknek! Nyertünk. :D Sokáig járt ő is kezelésre: kemó, sugár ....műteni nem kellett.... Ez egy éve volt. Nemrég találkoztunk és ő is és a pici is nagyon jól vannak. Nagyon édes a picije;)

Kívánom, hogy te is hasonló sikereket élj át!! Sok erőt, kitartást!!

2010. ápr. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:

Én most nem rég találtam egy halom csomót magamon.Más tünetem nincs.Csináltak kvalitatív vérképet,de egy csillag nincs benne,hogy valami nem lenne jó.Bár orvoshoz még nem vittem vissza a leletet,majd 2 hét múlva kell.Ettől függetlenül félek.Még jövőhéten kell mennem mellkas röntgenre és hasi ultrahangra.Neked milyen tüneteid vannak?

Ne haragudj,hogy még én is Téged kérdezlek:S

2010. ápr. 14. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:
Én januárba mefáztam és nem kaptam gyógyszert, mondván majd kitisztulok...ez addig huzodot, hogy már éjjel nappal köhögtem és igy küldtek a tüdőgndozóba, majd tovább a szanatóriumba, ahol vettek szövetmintát, voltam mellkas ct-n is és most ugy néz ki, hogy kissejtes tüdődaganat :( Én viszont meg vagyok győzödve, hhogy csak lerakodtak a megfázás "cuccai". Remélem nem lesz semmi baj nálad!
2010. ápr. 15. 21:32
 8/20 anonim ***** válasza:

Nagyon kedves vagy köszönöm!

És akkor még nálad sem biztos a diagnózis?Én is egész sűrűn köhögtem éjszaka:S Légyszi majd írj még ide,hogy mi van veled!És remélem mégse az amire gondolnak!!!!!

2010. ápr. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:
Sajnos nálam tüdődaganat, már hétfőn kezdik is a kemoterápiát :(((
2010. ápr. 17. 08:58
 10/20 anonim ***** válasza:
Én limfómás vagyok, éjszakai izzadás volt az első jele nálam.
2010. máj. 19. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!